You are currently viewing Tranzyt 4–9 XII 2023
Tranzyt 4–9 XII 2023

Tranzyt 4–9 XII 2023

  • Post author:
  • Post category:Tranzyty

Tranzyt 4–9 XII 2023

Dziś 04.12.2023 Słońce i Ziemia znajdują się odpowiednio w Bramach 5 i 35 dzięki temu mamy cały Kanał 35/36 podczas tranzytu między Ziemią (35) a Neptunem (36)  do 9 grudnia 2023 r.

Da to każdemu, kto jest typem Projektora, „smak” energii Manifestora z tematem spokoju i gniewu. To jest energia Kolektywnej Abstrakcji, która mówi o ludzkim sposobie doświadczania lub doświadczeniach w naszym życiu, więc mogą pojawić się pewne plany, które opracowujemy na przyszłość lub mogą pojawić się rzeczy, które dadzą nami wyjątkowe możliwości zdobycia nowych doświadczeń.

Jest to energia cykliczna, więc istnieje początek, środek i koniec, co oznacza, że jeśli rozpoczniemy jakieś doświadczenie i go nie dokończymy, może pojawić się poczucie, że coś przegapiliśmy w naszym życiu. Po aktywowaniu całego Kanału 35/36 może pojawić się okazja, aby zobaczyć to, nad czym Neptun pracował w Bramie 36, albo jakiś ukryty chaos czy kryzys (zwane również brakiem doświadczenia) mogą wyjść na światło dzienne w naszym życiu i na całym świecie.

Kanał przemijania 35/36 (energia doświadczenia) może wiązać się z wieloma oczekiwaniami co do tego, jak sprawy potoczą się w naszym życiu, dlatego należy o tym pamiętać, poruszając się przez tę energię. Jest to także kanał manifestacji, który może zamanifestować doświadczenie. Wywoła to globalną falę emocji w kolektywie, więc nasze otoczenie może być naładowane emocjonalnie przez następny tydzień.

W kanał 35/36 może być wbudowany kryzys, eksperymentowanie z doświadczeniami, a nawet zmiana. Kryzys w tym kanale pojawia się, zanim nastąpi zmiana, a mówi o potrzebie nowego doświadczenia i otwartości na wszelkie doświadczenia, które pojawią się w naszym życiu. Tak naprawdę kryzys (brak doświadczenia) może przenieść nas w coś nowego, a bez tego możemy nie chcieć przejść do innego doświadczenia lub możemy popaść w stagnację bez katalizatora, jaki może przynieść ta energia.

Kryzys Bramy 36 może zaowocować wieloma ekscytującymi przygodami i bogactwem przeżyć. Oczywiście, ze względu na charakter eksperymentów, nie wszystkie doświadczenia ułożą się dokładnie tak, jak planowaliśmy, ale zawsze jest coś do nauczenia się. Pamiętajmy, że podróż jest równie ważna jak jej cel, a bycie otwartym na rzeczy, które nie zawsze przebiegają zgodnie z planem, może zmniejszyć ryzyko rozczarowań.

Brama 5 rzuca światło na nasze ustalone wzorce i stanowi połowę kanału 5/15, który mówi o przepływie życia i Uniwersalnym przepływie/sile życia. Mówi nam, że wszyscy mamy swój własny ‘flow’, a ludzie z tą energią o zdefiniowanym kanale 5/15, są magnetyczni i mają unikalny przepływ, który może przyciągnąć ludzi, ale tylko tych, którzy dopasowują się do ich przepływu, ponieważ jest on stały, ale nie dla wszystkich.

Tutaj możemy tworzyć wewnętrzne harmonogramy w oparciu o nasz własny wewnętrzny przepływ. Ważnym składnikiem tej energii jest świadomość, że ten przepływ nie dotyczy umysłu, ale na połączeniu się z naszym wewnętrznym przepływem, tym, co nasze ciało chce nam powiedzieć; to jest energia tantryczna, która jest wyższą formą miłości do ludzkości (wszyscy jesteśmy w tym razem).

Podstawowym celem Bramy 5, ogólnie rzecz biorąc, jest to, że aby stać się mistrzami, musimy włożyć wiele godzin pracy w to co robimy, ale cokolwiek to jest, to jesteśmy też przywiązani do naszej formy fizycznej, która ma swoje potrzeby jak odpoczynek, jedzenie, spanie itp. To oznacza, że jeśli zależy nam na optymalnym zdrowiu, nasze ciało i naturalny przepływ muszą być dostosowane do naszych osobistych potrzeb.

Nie możemy pracować 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zostać mistrzami, dlatego książki takie jak „Outliers”* Malcolma Gladwella mówią o tym, że osiągnięcie mistrzostwa zajmuje lata. Tak więc, oprócz wielu innych korzyści, Brama 5 chroni nasze zdrowie, a kiedy dostosujemy się do własnego przepływu, wtedy, jak powiedział Ra Uru Hu, wszystko jest możliwe.

Czekanie, aż życie się rozwinie, wymaga cierpliwości, która jest kluczowym elementem pracy z tą energią. Kiedy możemy odpocząć w przekonaniu, że wszystko dzieje się we właściwym czasie, możemy poczekać, aż Wszechświat wskaże nam drogę do następnego doświadczenia życiowego.

Tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/blog/f/december-3-2023-human-design-energy?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts

*W całej publikacji Gladwell wielokrotnie wspomina „Regułę 10 000 godzin”, twierdząc, że kluczem do osiągnięcia światowej klasy ekspertyzy w dowolnej umiejętności jest w dużej mierze kwestia prawidłowego ćwiczenia, łącznie przez około 10 000 godzin, chociaż autorzy oryginalnego badania kwestionują Gladwella.