You are currently viewing Tranzyt 28 XI–3 XII 2023
Tranzyt 28 XI–3 XII 2023

Tranzyt 28 XI–3 XII 2023

  • Post author:
  • Post category:Tranzyty

Tranzyt 28 XI–3 XII 2023

Jutro  28.11.2023 r. Ziemia przejdzie do Bramy 16, a Słońce do Bramy 9, więc przejdziemy od energii Indywidualnej do Logicznej Energii Zbiorowej. To także połowa Krzyża Planowania, gdzie skupiamy się na umiejętnościach, które ostatecznie przyniosą obfitość.

Brama 16

Brama 16, zwana „Entuzjazm”, stanowi połowę Kanału Talentu i każdy, kto ma wiszącą Bramę 48, będzie miał cały kanał 16/48 łączący Centrum Śledziony z Centrum za pomocą tego tranzytu. Ten tranzyt może mieć większy wpływ, jeśli mamy niezdefiniowaną Śledzionę i wiszącą Bramę 48, ponieważ może przynieść tymczasową świadomość Centrum Śledziony i okazję do sprawdzenia swojego zdrowia.

Bramę tę można również nazwać bramą „umiejętności” i jest ona połączona z heksagramem I’Ching, określającym to, co moglibyśmy nazwać „sztuki piękne”, ale nie dotyczy wyłącznie sztuki. Ra Uru Hu nazwał to posiadaniem „talentu na całe życie”. Talent w tym kanale to talent logiczny, co oznacza, że jest to talent, który rozwija się z biegiem czasu. Energia ta zaowocuje dopiero dzięki ciężkiej pracy, ćwiczeniach i powtórzeniach.

Kluczowym zwrotem tej bramy jest „Wielka sztuka wzbogacania życia poprzez harmonijne kierowanie energią”. Mówi o potrzebie identyfikacji z talentem, który posiadamy, co oznacza, że posiadamy umiejętności i łączymy się z nimi. Jeśli jesteśmy malarzem, ważne jest, aby „stać się” malarzem, przyjąć tożsamość malarza, bo w ten sposób opanujemy ten talent i ostatecznie staniemy się ekspertem w swojej dziedzinie.

Doskonalenie swojego talentu wymaga zazwyczaj wielu powtórzeń. Kiedy zrozumiemy, że jest to niezbędna część mistrzostwa, możemy zidentyfikować, czego potrzeba, aby w pełni rozwinąć swój talent.

Brama 16 mówi nam, że możemy znaleźć swoje miejsce, dołączyć do przepływu i pogodzić się z życiem. Nie ma znaczenia, kim jesteś i gdzie jesteś, jesteś istotną częścią tkanki Mai i tej rzeczywistości. W przypadku Ziemi w Bramie 16 może to być czas na sprawdzenie nowych umiejętności, które warto wypróbować, a jeśli spodoba ci się to, co odkryjesz, możesz doprowadzić swoje umiejętności do mistrzostwa.

Brama 9

Słońce w Bramie 9 aktywuje potężną energię formatu, ponieważ jest to połowa kanału formatu 9/52, który rozpoczyna proces logiczny. Energie Formatu to jedyny sposób, w jaki ludzkość ma szansę poszerzyć swoją świadomość poza codzienne, przyziemne części życia lub mieć szansę pomyśleć o czymś innym niż przetrwanie na planecie Ziemia.

Jeśli spojrzymy na Centrum Sakralne jako miejsce, w którym główny nacisk położony jest na tworzenie więzi, reprodukcję i opiekę nad naszym potomstwem, możemy zobaczyć, że energia formatów nie ma wysokiego priorytetu, ponieważ nie są one zaangażowane w żaden z tych procesów Kiedy jednak zaspokojone zostaną nasze podstawowe potrzeby życiowe, wówczas szukamy miejsc, w których możemy zacząć poszerzać naszą świadomość, i tam właśnie wchodzi w grę energia formatów.

Energia Formatu, w tym przypadku kanał 9/52, rozpoczynają ten proces i to dzięki tej energii mamy okazję przekroczyć i na wiele sposobów przeniknąć iluzję Mai, aby spojrzeć poza każdy dzień i rzucić okiem na coś bardziej ekspansywnego.

Dzięki wiszącej bramie 9 możemy skupić się, ale niemożność usiedzenia w miejscu pochodzi z harmonicznej Bramy 52. Kluczową mantrą Bramy 9 jest to, że „Każda podróż zaczyna się od jednego kroku”, co oznacza, że wszystko, co robimy w naszym życiu, co naszym zdaniem nie ma żadnego znaczenia, może ostatecznie przerodzić się w coś istotnego.

Brama 9 może być intensywna do tego stopnia, że możemy mieć obsesję na punkcie zbierania szczegółów i faktów na tematy, które mają dla ciebie znaczenie. Jednak samo zebranie szczegółów nie musi oznaczać zatrzymania się na wystarczająco długo, aby dowiedzieć się, co to wszystko oznacza. Kluczem jest znalezienie równowagi pomiędzy skupieniem (9) a koncentracją (52), aby zrozumieć, co oznaczają wszystkie szczegóły.

Mając aktywne Bramy 16 i 9 może to być czas skupienia się na umiejętnościach, które chcesz rozwijać, a nawet na małych krokach, które chcesz podjąć w swoim życiu, aby zbudować przyszłość, którą chcesz stworzyć w swoim życiu.

Przed nami kilka dni, które dadzą nam kosmiczne wsparcie na rozwijanie umiejętności albo postawienie pierwszego kroku aby stworzyć coś w swoim życiu. Wykorzystajcie ten czas❤️

Tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/…/november-27-2023-human…

Obraz autorstwa <Freepik</a>