You are currently viewing Tranzyt 01 – 06 VII 2024
Tranzyt 01 – 06 VII 2024

Tranzyt 01 – 06 VII 2024

Tranzyt 01 – 06 VII 2024

Dzisiaj 01.07.2024 r.  Słońce wkracza do Bramy 39, a Ziemia do Bramy 38.

Prowokacja zawarta w Bramie 39 ma na celu wywołanie ducha w innych. Mówiąc o duchu, mówimy o naszym autentycznym ja. Jak w przypadku wszystkich energii, istnieje dualizm, co oznacza, że ​​może to być prowokacja do przebudzenia ludzi do ich ducha lub prowokacja do uprawiania sportu. Tak naprawdę, jeśli niesiemy energię Bramy 39, to nasza prowokacja nie jest dla wszystkich, ponieważ nasza mutacja jest specjalnie zaprojektowana dla konkretnych ludzi.

Metaforycznie może to oznaczać, że dotykamy „ula” i widzimy, co się stanie. Jeśli pszczoły wyjdą agresywnie, wycofujemy się i zastanawiamy nad tym, co się stało, a później możemy udać się do innego ula i powtórzyć to jeszcze raz, bo w jednym z uli jest „miód” lub odpowiednia dla nas osoba. Oznacza to, że gdy ludzie się na nas irytują, lepiej dać im spokój i przenieść się do innego; to wszystko jest częścią poszukiwania właściwej osoby, w odpowiednim duchu.

Kluczem jest to, że jeśli kogoś „pobudzamy” do działania, najlepszym rozwiązaniem będzie zaakceptowanie faktu, że on nie jest dla Ciebie. Kiedy odrzucimy czyjąś konsekwentną reakcję i spróbujemy zmienić to, kim jesteś, aby się dogadać, mutacja i wzniosły duch, które są częścią tej energii, nigdy nie nastąpi, ponieważ nie połączyliśmy się z właściwymi wibracjami lub z właściwymi dla ciebie ludźmi.

Kiedy Słońce przechodzi przez Bramę 39, Ziemia przechodzi przez Bramę 38 i mamy aktywowane dwie bramy w Centrum Korzenia, więc istnieje duża presja na mutację, szczególnie przy aktywowanym pełnym kanale 3/60. Dzieje się to co roku o tej porze, ale przy tak dużej Indywidualnej energii w grze, naprawdę zwiększa to presję, aby stoczyć godną walkę, znaleźć wolność od ograniczeń, presję rozpoczęcia czegoś nowego i odkryć prawdziwego ducha z którymi się łączysz.

Przez mniej więcej tydzień istnieje również ryzyko popadnięcia w melancholię lub przygnębienie, co oznacza bycie kreatywnym (sztuka, aktywność fizyczna, muzyka itp.) i może być dobrym sposobem na skierowanie przepływu na zewnątrz zamiast do wewnątrz.

Brama 38 to połowa Kanału Walki i mówi o jedynej godnej walce na świecie, to „walka”, aby dowiedzieć się, że nasze życie ma wartość. Ta energia mówi o zachowaniu integralności i indywidualności pomimo wszelkich „szkodliwych” sił, które spotykasz na świecie.

To energia, która walczy o sens życia lub po prostu walczy, ponieważ we wszystkim istnieje dwoistość. Nosząc tę ​​energię, możemy „popychać” ludzi, aby mogli odkryć sens swojego życia, a także istnieje potencjał do kwestionowania autorytetów. Może to być energia, w której szukamy konfliktu, zamiast go unikać.

Kiedy ta energia jest niedojrzała, możemy być bardzo uparci i czuć, że musimy w życiu walczyć o wszystko, ale później, kiedy ustalimy, co jest dla nas cenne, nasze „walki” nabierają większego sensu. Ponieważ jest to połowa kanału 28/38, w obrębie tej energii może nastąpić walka, a nawet poczucie, że nie pasujemy.

Kluczem jest świadomość, że ta energia jest częścią kanału świadomości, który ostatecznie może zapewnić nam jasność i intuicję, dzięki którym będziemy wiedzieli, jakie „walki” są dla nas odpowiednie. Jeśli poczekamy na jasność co do tego, co w naszym życiu jest najważniejsze, możemy nie tylko dowiedzieć się, co ma dla nas wartość, ale także przenieść to, czego się nauczyliśmy, w świat i podzielić się tym z innymi, aby oni również mogli odkryć, z czym warto walczyć bo tak jak ty.

Tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/blog/f/july-1-2024-human-design-energy-sun-gate-39earth-gate-38?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts