Kim jestem?

Mam na imię Edyta. Jestem certyfikowaną przez IHDS [Międzynarodową Szkołę Human Design] konsultantką  a przede wszystkim pasjonatką Human Design. Pomagam innym poznać i zrozumieć kim są. 

Wg Human Design jestem  Generatorem.  Moja osobista konstrukcja pozwala mi  wspierać innych w  transformacyjnej podróży przez życie. Odczytuję Bodygrafy – osobistą instrukcję każdego kto potrzebuje zmiany w życiu, kto chce dowiedzieć się kim jest i po co tu jest. Pomagam zrozumieć do czego został stworzony, jakie ma talenty i jakie dary wnosi do świata z lekkością.

Prowadzę również kursy Human Design, na których pomagam zrozumieć nie tylko własną konstrukcję ale również tych wokół nas – rodziny, przyjaciół znajomych, współpracowników, kogo chcecie. 

Mam w sobie dużo logiki i umiejętność dzielenia się tym co wiem z innymi. To dla mnie naturalne. Więc kiedy się spotkamy możesz liczyć, że nakarmię twój umysł najlogiczniej jak potrafię. Tak, aby nie stawiał oporu, kiedy ty  krok po kroku będziesz identyfikować wszelkie nabyte  w trakcie życia uwarunkowania i nawyki. Abyś w końcu mógł żyć jako autentyczny Ty. 

Przez wiele lat wspierałam różne organizacje moim logicznym i analitycznym umysłem. Kiedyś myślałam, że w życiu chodzi o to żeby zrobić karierę, żeby być szczęśliwym według wzoru tych, którzy byli moimi autorytetami. Napinałam wszystkie mięsnie żeby osiągnąć to co inni. Nie wiedziałam, że mam własny wewnętrzny autorytet i własną ścieżkę przeznaczenia. Dziś jak o tym pomyślę uśmiecham się do siebie z życzliwością. 

Ale tak miało być. Wiedza i doświadczenie jakie zdobyłam pracując w korporacjach nauczyły mnie  na czym polega analiza i jak wyciągnąć z niej esencję bez zanudzania innych nieistotnymi szczegółami. Cierpliwość do szczegółów i detali to moja cecha wrodzona. Wszystko to sprawia, że umiem  syntetyzować “terabajty danych i informacji” abyś Ty dostał ode mnie tylko esencję tego co jest ci potrzebne abyś zrobił kolejny krok na swojej drodze w rozwijaniu swojej świadomości i odnalezieniu swojej prawdy.

Osobiście Human Design odkryłam w dojrzałym życiu. Lepiej późno niż wcale;-) Skradł moje serce i umysł za logikę i mechaniczny charakter całego tego systemu. Po latach poszukiwań i prób naprawiania siebie i świata w końcu dotarłam.  Długa i kręta droga doprowadziła mnie tu gdzie jestem. Nigdy nie miałam większej pewności i poczucia, że to jest to czego cały czas szukałam: zrozumienia o co tu do licha chodzi? Wszelkie inne ścieżki i doświadczenia były mi potrzebne aby być tu gdzie jestem teraz…. na mojej trajektorii… robiąc to co sprawia mi Generatorowi satysfakcję

Wspieranie innych aby mogli znaleźć swoją drogę do siebie to moja pasja. Jeżeli chciałbyś poznać jak to jest być tobą, żyć w zgodzie ze sobą, bez wciągania brzucha i bez wszelkich muszę to czy tamto chętnie Ci w tym pomogę.

Konsultant Human Design
Jestem tutaj żeby służyć mojej społeczności wskazując na to co można lub trzeba zoptymalizować, poprawić, przeorganizować tak aby zmaksymalizować potencjał rozwojowy i zapewnić wszystkim bezpieczną przyszłość.

Kompetencje i edukacja zawodowa

Jestem absolwentką  International Human Design School (IHDS). Otrzymałam dyplom Human Design Guide oraz akredytację tej szkoły do prowadzenia kursów Living Your Design. Prowadzę je w języku polskim wg programu IHDS. Absolwenci tego kursu mogą zrobić kolejny krok rozpoczynając kurs Rave ABC w dowolnej organizacji.

Od początku postawiłam na wiedzę prosto ze źródła. Ukończyłam następujące kursy:

Kursy podstawowe

Edukacja zawodowa

    • Living Your Design Guide Program (Konsultant Human Design) z nauczycielką Carol Zimmermann w IHDS (12 tygodni)
    • Human Design Professional Training Level 1 Analyst Program (PTL I) (kurs zawodowy Analityk Human Design poziom 1) z nauczycielką Darshana Deborah Mathews  w IHDS ( 1 rok)
    • ATL 1 – Analyst training level 1 with health aspects (Analityk Human Design kurs zawodowy poziom 1 z elementami dotyczącymi zdrowia) z nauczycielem Martin Grassinger w Human Design World Wide (1 semestr)
    • Human Design Professional Training Level 3 Analyst Program (PTL 3)  (Analityk Human Design kurs zawodowy poziom 3) z nauczycielką Darshana Deborah Mathews  w IHDS (w trakcie szkolenia)

W czym mogę ci pomóc?

Odczyt Bodygrafu

Jeżeli masz już swoją mapę chętnie pomogę ci ją odszyfrować. Dowiesz się kim jesteś tak naprawdę. Zajrzyj do zakładki Konsultacje i sprawdź na co jesteś gotowy.

Warsztaty Human Design

Jeżeli chcesz zgłębić Human Design nieco szerzej niż tylko własne ustawienia fabryczne zapraszam cię na kurs Living Your Design, na którym poznasz podstawowe elementy tego systemu i będziesz mógł samodzielnie odczytać podstawowe elementy swoich bliskich. Zajrzyj do zakładki Wydarzenia aby dowiedzieć się kiedy rozpocznie się najbliższy kurs.

Copyright 2022  KonsultantHumanDesign.pl Polityka prywatności