O mnie...

Witaj, mam na imię Edyta. Jestem Konsultantem Human Design.

Wg Human Design jestem Klasycznym Generatorem o profilu 2/4 z autorytetem sakralnym.  Z racji moich ustawień fabrycznych chętnie wspieram innych w ich transformacyjnej podróży przez życie oraz pomagam wdrażać konieczne zmiany tam gdzie są potrzebne. Ale tylko wtedy, kiedy ktoś jest na to gotowy.

W moim „okablowaniu” dużo jest logiki i kolektywnego dzielenia się z innymi. To dla mnie naturalne. Więc kiedy się spotkamy możesz liczyć, że nakarmię twój umysł najlogiczniej jak potrafię. Tak, aby nie stawiał oporu, kiedy ty  krok po kroku będziesz usuwać wszelkie nabyte  w trakcie życia uwarunkowania jak wirusy z komputera. 

100% Human Design.

Przez wiele lat wspierałam różne organizacje moim logicznym i analitycznym umysłem. Mam cierpliwość  do szczegółów i detali ale umiem je syntetyzować abyś Ty dostał ode mnie tylko esencję tego co jest ci potrzebne abyś zrobił kolejny krok na swojej drodze w rozwijaniu swojej świadomości i odnalezieniu swojej prawdy.

Human Design
Konsultant Human Design

Ja sama Human Design odkryłam w dojrzałym życiu. Skradł moje serce i umysł za logikę i mechaniczny charakter całego tego systemu. Po latach poszukiwań i prób naprawiania siebie i świata w końcu dotarłam.  Długa i kręta droga doprowadziła mnie tu gdzie jestem.. Nigdy nie miałam większej pewności i poczucia, że to jest to czego cały czas szukałam.  Wszelkie inne ścieżki były mi potrzebne aby być tu gdzie jestem teraz…. Na mojej trajektorii…

Wspieranie innych aby mogli znaleźć swoją drogę do siebie to moja pasja. Chcę się tą pasją dzielić ze światem. Jeżeli chciałbyś poznać jak to jest żyć bez oporu, bez lęku, na luzie, w zgodzie ze sobą, bez wciągania brzucha i bez wszelkich muszę to czy tamto chętnie Ci w tym pomogę.

Kontakt:
mail: kontakt@konsultanthumandesign.pl

Znajdź nas

Copyright 2022  KonsultantHumanDesign.pl Polityka prywatności