Kim jestem?

Mam na imię Edyta. Jestem  konsultantką i pasjonatką Human Design. Pomagam innym zrozumieć kim są. 

Wg Human Design jestem  Generatorem.  Z racji moich “ustawień fabrycznych” chętnie wspieram innych w  transformacyjnej podróży przez życie oraz pomagam wdrażać konieczne zmiany tam gdzie są potrzebne. 

W moim „okablowaniu” dużo jest logiki i kolektywnego dzielenia się z innymi. To dla mnie naturalne. Więc kiedy się spotkamy możesz liczyć, że nakarmię twój umysł najlogiczniej jak potrafię. Tak, aby nie stawiał oporu, kiedy ty  krok po kroku będziesz identyfikować wszelkie nabyte  w trakcie życia uwarunkowania i nawyki. 

Przez wiele lat wspierałam różne organizacje moim logicznym i analitycznym umysłem. Mam cierpliwość  do szczegółów i detali ale umiem je syntetyzować abyś Ty dostał ode mnie tylko esencję tego co jest ci potrzebne abyś zrobił kolejny krok na swojej drodze w rozwijaniu swojej świadomości i odnalezieniu swojej prawdy.

Ja sama Human Design odkryłam w dojrzałym życiu. Skradł moje serce i umysł za logikę i mechaniczny charakter całego tego systemu. Po latach poszukiwań i prób naprawiania siebie i świata w końcu dotarłam.  Długa i kręta droga doprowadziła mnie tu gdzie jestem. Nigdy nie miałam większej pewności i poczucia, że to jest to czego cały czas szukałam. Wszelkie inne ścieżki i doświadczenia były mi potrzebne aby być tu gdzie jestem teraz…. Na mojej trajektorii…

Wspieranie innych aby mogli znaleźć swoją drogę do siebie to moja pasja. Jeżeli chciałbyś poznać jak to jest być tobą, żyć w zgodzie ze sobą, bez wciągania brzucha i bez wszelkich muszę to czy tamto chętnie Ci w tym pomogę.

Konsultant Human Design

W czym mogę ci pomóc?

Odczyt Bodygrafu

Jeżeli masz już swoją mapę chętnie pomogę ci ją odszyfrować. Dowiesz się kim jesteś tak naprawdę. Zajrzyj do zakładki Konsultacje i sprawdź na co jesteś gotowy.

Warsztaty Human Design

Jeżeli chcesz zgłębić Human Design nieco szerzej niż tylko własne ustawienia fabryczne zapraszam cię na kurs Living Your Design, na którym poznasz podstawowe elementy tego systemu i będziesz mógł samodzielnie odczytać podstawowe elementy swoich bliskich. Zajrzyj do zakładki Wydarzenia aby dowiedzieć się kiedy rozpocznie się najbliższy kurs.

Copyright 2022  KonsultantHumanDesign.pl Polityka prywatności