You are currently viewing Tranzyt 01 – 06 VI 2024
Tranzyt 01 – 06 VI 2024

Tranzyt 01 – 06 VI 2024

Tranzyt 01 – 06 VI 2024

Dzisiaj 01.06.2024 r. Słońce wkracza do Bramy 35, a Ziemia do Bramy 5.

Słońce w Bramie 35 dotyczy postępu w życiu poprzez doświadczenia. Możemy też powiedzieć, że przywraca równowagę stałości Bramy 5. Ta energia przypomina nam, że mistrzostwo wymaga praktyki i powtarzania, ponieważ musimy doświadczyć wzorca, który opanowujemy, żeby naprawdę wiedzieć, jak działa życie.

Cała abstrakcyjna energia kolektywna zawiera w sobie oczekiwania, ale Brama 35 może być jedyną bramą, która może zdobyć nagrodę za największe oczekiwania. Jeśli spojrzymy na kluczowe słowo towarzyszące bramie 35, „postęp”, łatwo zrozumieć dlaczego.

Brama 35 to połowa kanału 35/36, dotyczącego doświadczeń. Brama 36 pozwala wskoczyć we wszystko, co „wygląda” dobrze, a Brama 35 jest zwykle bardziej wybredna i wybierze tylko to coś, co wydaje się wartościowe. A to wyjaśnia, dlaczego oczekiwania są tutaj ważnym tematem. Jeśli więc zdecydujemy się coś zrobić, możemy spodziewać się nagrody.

Kluczem w przypadku całej tej energii doświadczalnej jest luźne trzymanie się tego, jak te nasze doświadczenia rozegrają się w naszym życiu, ponieważ podróż jest równie ważna jak cel. Otwartość na to, że sprawy nie zawsze przebiegają zgodnie z planem, może zmniejszyć potencjalne rozczarowania.

Jest to także energia cykliczna, w której energia Bramy 36 wskakuje w doświadczenie, a Brama 35 decyduje, czy była na tyle cenna, żeby „zrobić różnicę”. Wszelkie doświadczenia związane z tą energią mogą być jednorazowe, ponieważ w pełni opierają się na doświadczeniu, a nie na powtarzaniu, które może prowadzić do mistrzostwa.

Z drugiej strony Brama 5 to logiczna energia zbiorowa, która dotyczy stałych wzorców i wychwytuje te wzorce zidentyfikowane przez Bramę 9, kiedy Słońce tranzytowało przez Bramę 9 w zeszłym tygodniu. To połowa kanału 5/15, która mówi o przepływie życia i uniwersalnym przepływie/sile życiowej. Mówi, że wszyscy mamy swój osobisty przepływ, który może wpłynąć do uniwersalnego przepływu.

W Bramie 5 ustalamy wzór, który chcemy doprowadzić do mistrzostwa, ponieważ logika zawsze polega na opanowaniu czegoś. W tym miejscu tworzymy także wewnętrzne harmonogramy w oparciu o nasz własny wewnętrzny przepływ. Ważne jest, aby pamiętać, że ta energia nie dotyczy umysłu, ale raczej połączenia z naszym wewnętrznym przepływem, tym, co nasze ciało chce nam „powiedzieć”.

Jest to również energia tantryczna połączona z wyższym poziomem miłości do ludzkości, z uczuciem: „Wszyscy jesteśmy w tym razem”. To energia, która mówi, że talent logiczny wymaga wielu godzin pracy, aby opanować swoje rzemiosło.

Ale nawet jeśli praca jest cudowna, nadal jesteś przywiązany do formy fizycznej, która ma potrzeby, odpoczywa, je, śpi itp. Nie możesz pracować 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zostać mistrzem. Tak więc, oprócz wielu innych korzyści, Brama 5 chroni nasze zdrowie i mówi, że jeśli dostosujemy się do własnego przepływu, wszystko jest możliwe.

Może to być tydzień niespodzianek, przebudzenia i wyjścia poza iluzję, a wszystko to otoczone oczekiwaniem. Zobaczmy jak to się rozegra.

Tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/blog/f/human-design-energy-sun-gate-35earth-gate-5?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts

#HumanDesign #HumanDesignPoPolsku