You are currently viewing Tranzyt 07 – 12 VII 2024
Tranzyt 07 – 12 VII 2024

Tranzyt 07 – 12 VII 2024

Tranzyt 07 – 12 VII 2024

Dzisiaj 07.07.2024 r. Słońce i Ziemia przesuwają się odpowiednio do Bramy 53 i Bramy 54. Oznacza to, że mamy aktywowane 3 Bramy w Centrum Korzenia: 53, 60 i Bramę 54. Te aktywacje wnoszą motywy  potrzeby wolności od ograniczeń, ambitnej pracy żeby wspinać się po drabinie społecznej i możliwości rozpoczęcia nowego cyklu.

Słońce w Bramie 53 rozpoczyna nowy cykl, który jest zbudowany na starym cyklu lub, alternatywnie, na czymś zupełnie nowym. Każdy, kto ma dużo energii abstrakcyjnej, szczególnie w bardziej dominujących miejscach (Słońce, Ziemia i Księżyc) lub formatach abstrakcyjnych (53/42), w całości lub w części, może mieć ochotę zacząć coś nowego. 

Ta energia mówi o doświadczeniu bycia żywym i patrzeniu na przeszłe doświadczenia w poszukiwaniu wskazówek, gdy wkraczamy w nowe doświadczenia. Jeśli spojrzymy wstecz na czasy, gdy zaczynaliśmy nowe projekty, relacje lub coś ważnego w swoim życiu, Brama 53 mogła być gdzieś w tym wszystkim.  

Możemy patrzeć na cykle Bramy 53 i 42 jako na krąg życia; rodzimy się, dorastamy i doświadczamy życia, a pewnego dnia umrzemy, czyli tak zwane dojrzewanie. Ra Uru Hu nazywał Bramę 53 bramą wolności, ponieważ przynosi ona potrzebę bycia wolnym, aby zacząć coś nowego. W tej energii zwykle występuje presja, co oznacza, że ​​może być adrenalina i stres z tą bramą. Stres tutaj pochodzi z niemożności ucieczki od czegoś, co zaczęliśmy, a czego już nie chcemy robić, dlatego nowe początki, które są dobrze przemyślane i zaplanowane, będą nam służyć. 

Najważniejszą częścią energii abstrakcyjnej jest dokończenie doświadczenia, dlatego kluczowe jest rozpoczęcie czegoś, co chcemy doprowadzić do końca. 

Ziemia w Bramie 54 to brama ambicji i talentu plemiennego, która pozwala nam się uziemić, aby wznieść się w górę w świecie materialnym, zdobyć awans, więcej pieniędzy lub coś związanego z postępem w życiu. Sukces w Bramie 54 jest nieodłączny i zawsze możliwy, jeśli się dostosowujemy i czekamy na właściwe momenty, żeby się zmienić, ulepszyć i być widzianym za to, co możemy wnieść do procesu. 

Metaforycznie, Brama 54 lub Panna Młoda pragnie zmienić się w Bramę 45, Króla lub Królową, lub miejsce, w którym osiągamy sukces w swojej podróży po drabinie życia. Ta energia mówi o wzajemnie korzystnych relacjach. W przeciwnym razie możemy nie chcieć inwestować swojego czasu i energii w związek. I odwrotnie możemy inwestować czas w próby utrzymania relacji, które nam nie służą. Sukces, który przychodzi z tą energią, jest dostępny tylko wtedy, gdy dopasujemy się do sił, które będą najlepiej z nami współpracować, tych, które pomogą nam osiągnąć wyższą pozycję w życiu.  

Brama 54.4 to najbardziej mistyczną linią w całym Rave I’Ching, która mówi o czekaniu na pojawienie się sił wyższych lub sił duchowych. Brama 54 mówi, że kiedy żyjemy w świecie materialnym i zmagamy się z codziennym stresem i presją, prawdziwe duchowe oświecenie i świadomość mają największy potencjał, żeby pojawić się w naszym życiu. 

Mówi również o momentach déjà vu, zbiegach okoliczności i magicznych synchronizacjach, które często odrzucamy jako nieistotne lub niewarte dzielenia się z innymi. To chwile, w których Wszechświat do nas przemawia, dając nam znać, że mamy wsparcie.  

Ta energia przypomina nam, że istnieje różnorodność i zmiana w naszej częstotliwości i przepływie. Jeśli jesteśmy otwarci, możemy mieć dostęp do wyjątkowych doświadczeń i magicznych momentów, ponieważ mistyczna energia jest w nas wbudowana. Ostatecznie, to w momentach odpuszczania prawdziwa magia ma szansę rozkwitnąć. 

W odpowiednim momencie Wszechświat może dać nam znak, który powie nam, że nawet jeśli jeszcze tego nie widzimy, Wszechświat stoi za kulisami i ciężko pracuje, aby w jakiś większy lub mniejszy sposób odmienić nasze życie.

Tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/blog/f/july-7-2024-human-design-energy-sun-gate-53earth-gate-54?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts

Jeżeli fascynuje cię temat Human Design i chciałbyś zgłębić go jeszcze bardziej dołącz do grupy podobnych osób na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/lovespacehumandesign