You are currently viewing Tranzyt 9–14 XII 2023
Tranzyt 9–14 XII 2023

Tranzyt 9–14 XII 2023

  • Post author:
  • Post category:Tranzyty

Tranzyt 9–14 XII 2023

Dzisiaj 9 grudnia 2023 r. Słońce przechodzi do Bramy 26, a Ziemia do Bramy 45. Kiedy w poniedziałek 11 grudnia 2023 Wenus przejdzie do Bramy 44  r., aktywuje nam cały kanał 26/44. Energia tego kanału zaktywuje globalną siłę woli związaną ze sprzedażą oraz nowymi i ulepszonymi wersjami starych produktów. Kanał ten będzie aktywowany w dniach 11-14 grudnia 2023 r.

Możemy wtedy zauważyć ‘remake’ niektórych produktów z nowym akcentem. Może to być również doskonały moment na wprowadzenie na rynek dowolnego produktu, który chcemy sprzedać. Ludzie mogą zainteresować się Edukacją i w tych dniach będą skłonni wydać swoje pieniądze na coś, co zapewni im przewagę w życiu.

Energia ta może również aktywować wzorce z przeszłości. Niektóre z nich mogą być mile widziane, a inne mogą powodować niepokój. Kluczem tutaj jest dostrzeżenie, że ten tranzyt może przynieść świadomość i potencjał do zmiany wzorców, których nie chcemy w naszym życiu i przyjęcia tych, które chcemy.

Kanał 26/44 nazywany jest Kanałem Transmitera i może służyć do „przyciągania” ludzi lub przyciągania ich uwagi, aby móc sprzedać im „lepszy” produkt lub sposób bycia. Z perspektywy globalnej to właśnie tutaj sprzedajemy przedmioty uznawane za symbole „statusu”, gdzie markowe marki i luksusowe samochody wyznaczają hierarchię światowego rynku.

W tym przypadku różnica między markowymi butami a markami generycznymi może sprowadzać się po prostu do posiadania innej etykiety i kilku zmian w szwach, jednak różnice w cenach i sposobie, w jaki są postrzegane jako symbole statusu, mogą być astronomiczne. Jest to także miejsce, w którym ludzie mogą chcieć pokazać innym, że w jakiś sposób osiągnęli wyższy poziom duchowy i edukacyjny. Nazwij to jak chcesz; chodzi o „dotrzymanie kroku innym”.

Kluczem do tej energii jest to, że za każdym razem, gdy sprzedajemy rzeczy, koncepcje lub swoje umiejętności, wydajność i  korzystne transakcje są zawsze najwyższym wyrazem tej energii. Chodzi o przekonanie ludzi, że wymieniając coś starego, ich życie stanie się o wiele lepsze, a osoba kupująca produkt odniesie takie same korzyści, jak osoba, która go sprzedaje.

Brama 45 jest głosem przywódców plemiennych i stanowi połowę kanału 21/45, kanału pieniędzy. To jest głos „my mamy”. Jeśli masz cały kanał 21/45, może to wzbudzać rywalizację o bycie najlepszym. Jest to jedyny kanał plemienny odpowiedzialny za obfitość materialną, dlatego istnieje duża presja, aby zapewnić materialne bogactwo i zasoby.

Ta energia przywództwa dotyczy wsparcia, które jest zarówno dawane, jak i otrzymywane, i wymaga, aby zwolennicy przywództwa dostosowali się do ustalonych zasad i przepisów oraz przestrzegali ich, aby odnieść korzyść z bycia w grupie. Jako liderzy możemy być również dobrze wynagradzani, jeśli potrafimy wspierać tych, którzy za nami podążają. Może to być czas, kiedy terapia zakupowa (jeśli to możliwe) może być bardzo terapeutyczna, ponieważ energia Bramy 45 lubi „dobre rzeczy” w życiu i lubi być rozpieszczana. Każdy, kto ma wiszącą Bramę 21, będzie miał aktywowany kanał manifestacji, który jest połączony z obfitością. A po włączeniu pełnego kanału 26/44 każdy, kto ma otwartą śledzionę, może skontrolować swoje zdrowie i intuicję.

Na podstawie: https://denisemathew.com/blog/f/december-8-2023-human-design-energy

Obraz autorstwa <Freepik</a>