Ten Kurs to transformacyjny program dla tych, którzy są gotowi zagłębić się w swój osobisty eksperyment Human Design i zrozumieć proces „odwarunkowania komórkowego”. Są to idealne zajęcia do rozpoczęcia własnego eksperymentu Human Design i są najlepszym kolejnym krokiem zaraz po odczycie własnej mapy życiowej, chociaż odczyt nie jest warunkiem wstępnym do wzięcia udziału w kursie.

Kurs obejmuje przede wszystkim:

  • wprowadzenie, podstawowe koncepcje  i nazewnictwo stosowane w Human Design
  • omówienie elementów Bodygrafu
  • bardzo szczegółowe omówienie dziewięciu centrów energetycznych
  • wszystkie rodzaje Autorytetów
  • podstawowe funkcje biologiczne każdego z 9 Centrów
  • omówienie typów Definicji
  • mechanikę i strategię czterech Typów Aury (Generatorzy, Projektorzy, Manifestorzy i Reflektorzy)
  • prawidłowe nawyki spania wg Typów

Ten program jest początkiem głębszego przyjrzenia się temu, jak działasz oraz jakie są twoje interakcje ze światem poprzez elementy swojego własnego projektu. Gdy zagłębisz się w jego zrozumienie, rzuci on światło na wszystkie twoje relacje, przeszłe i obecne decyzje oraz na to, jak iść naprzód w życiu z większą swobodą i mniejszym oporem, gdy zaczniesz rozpoznawać swoją autentyczną naturę.

Zrozumienie swojej osobistej mechaniki jest początkiem tworzenia transformacji z poziomu komórkowego. Rezultaty są głębokie i trwałe. Nie ma znaczenia, jak daleko jesteś na swojej ścieżce. Zrozumienie swojej osobistej mechaniki jest niezbędną wiedzą do przebudzenia jako Ty sam.

Po tym kursie będziesz miał również niezbędne narzędzia aby zrozumieć projekt i jego mechanikę działania swoich bliskich i znajomych.

Edyta jest certyfikowanym konsultantem [Human Design Guide] programu Living Your Design, który jest pierwszym kursem podstawowym w ramach edukacji podstawowej International Human Design School (IHDS).

Udział w tym kursie jest respektowany przez Międzynarodową Szkołę Human Design i pozwala  przejść do dalszych bardziej zaawansowanych kursów Human Design prowadzonych przez IHDS.

 

Kontakt:
mail: kontakt@konsultanthumandesign.pl

Znajdź nas

Copyright 2022  KonsultantHumanDesign.pl Polityka prywatności