Kurs Living Your Design po polsku

Najbliższy termin:

20 czerwca 2023 g. 19:00

Human Design Kurs
Human Design kurs 2023

Human Design kurs 2023:

Living Your Design to transformacyjny program dla tych, którzy są gotowi zagłębić się w swój osobisty eksperyment Human Design i zrozumieć proces „odwarunkowania komórkowego”. Są to idealne zajęcia do rozpoczęcia własnego eksperymentu Human Design i są najlepszym kolejnym krokiem zaraz po odczycie własnej mapy życiowej, chociaż odczyt nie jest warunkiem wstępnym do wzięcia udziału w kursie. 

Kurs obejmuje przede wszystkim:

  • mechanikę czterech typów aury (Generatorzy, Projektorzy, Manifestorzy i Reflektorzy),
  • Strategię i Autorytet
  • bardzo szczegółowe omówienie dziewięciu centrów energetycznych
  • podstawowe koncepty  i nomenklaturę Human Design, omówienie Bodygrafu

Ten program jest początkiem głębszego przyjrzenia się temu, jak działasz oraz jakie są twoje interakcje ze światem poprzez elementy swojego własnego projektu. Gdy zagłębisz się w jego zrozumienie, rzuci on światło na wszystkie twoje relacje, przeszłe i obecne decyzje oraz na to, jak iść naprzód w życiu z większą swobodą i mniejszym oporem, gdy zaczniesz rozpoznawać swoją autentyczną naturę.

Zrozumienie swojej osobistej mechaniki jest początkiem tworzenia transformacji z poziomu komórkowego. Rezultaty są głębokie i trwałe. Nie ma znaczenia, jak daleko jesteś na swojej ścieżce. Zrozumienie swojej osobistej mechaniki jest niezbędną wiedzą do przebudzenia jako Ty sam.

Po tym kursie będziesz miał również niezbędne narzędzia aby zrozumieć projekt i jego mechanikę działania swoich bliskich i znajomych.

Edyta jest certyfikowanym konsultantem programu Living Your Design, który jest pierwszym kursem podstawowym w ramach edukacji podstawowej International Human Design School (IHDS).

Udział w tym kursie pozwoli ci przejść do dalszych bardziej zaawansowanych kursów Human Design prowadzonych przez IHDS.

Jest to kurs online prowadzony przez Zoom obejmujący 8 spotkań po 2 h. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki. Start o godz. 19:00. Wszystkie zajęcia są nagrywane dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć osobiście  w każdych zajęciach. Każdy uczestnik otrzymuje nagranie bezpośrednio po zajęciach. Można je pobrać i słuchać we własnym tempie. Zajęcia mają charakter warsztatowy. Pracujemy na Bodygrafach uczestników.

Koszt 1500 PLN

Po rejestracji i opłaceniu kursu otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do zajęć na platformie Zoom.

Zapraszam serdecznie

 

 

 

Kontakt:
mail: kontakt@konsultanthumandesign.pl
tel: +48 601 668 271

Znajdź nas

Copyright 2022 Edyta Stolfa KonsultantHumanDesign.pl