You are currently viewing Tranzyt 17–22 XI 2023
Tranzyt 17–22 XI 2023

Tranzyt 17–22 XI 2023

  • Post author:
  • Post category:Tranzyty

Tranzyt 17–22 XI 2023

Dzisiaj 17.11.2023 nr. Słońce i Ziemia wejdą odpowiednio do Bramy 14 i 8. Dzięki Słońcu w Bramie 14 i Ziemi w Bramie 8 mamy potencjał na szczęście i ukazanie naszego twórczego wkładu.

Brama 8

Brama 8 jest uważana za lutro Bramy 23, gdzie Brama 23 mówi: „Wiem/nie wiem”, Brama 8 mówi: „Wiem, że mogę wnieść swój wkład” lub „Wiem, że nie mogę brać w czymś udziału.” Zatem przechodzimy od myśli i świadomości 43/23 w stronę manifestacji.

Brama 8 to połowa „Kanału inspiracji” 8/1 i jednocześnie kanał twórczego wzoru do naśladowania. Ten kanał łączy Gardło z Centrum G, co oznacza, że ta energia polega na mówieniu z rdzenia twojej istoty, niektórzy mogą powiedzieć, że to tożsamość twojej duszy.

Słowa kluczowe dla Bramy 8 to: wnoszę swój wkład na swój własny sposób oraz poczucie wartości, ponieważ wnoszę coś do grupy.

Brama 14

Brama 14 nazywa się „Wielkim posiadaniem”. Jest to energia służąca gromadzeniu obfitości, bogactwa materialnego, a zwłaszcza władzy, ale sama w sobie może nie wiedzieć, gdzie skierować swoją potężną energię i obfitość. Każdy, kto ma wiszącą Bramę 2, może poczuć moc, aby dzięki temu tranzytowi posunąć się naprzód w swoim życiu, zwłaszcza jeśli  nie możemy się już doczekać, aby wyruszyć, ale nie mieliśmy energii, aby zrobić krok na przód.

Słowa kluczowe dla Bramy 14 to: utrzymanie i akumulacja władzy/umiejętna interakcja, wdzięk i kontrola, zdobywanie nowych umiejętności, talent i próba utrzymania władzy.

Obie te bramy należą do obwodu Indywidualnego a unikalność jest głównym składnikiem energii Indywidualnej, takiej jak Bramy 14 i 8. To także miejsce, w którym możemy zobaczyć, czego brakuje nam na świecie, a co już tam jest. Możemy także zaspokoić potrzeby kolektywu naszym wyjątkowym wkładem. Ta energia mówi o kreatywności i wnoszeniu twórczego wkładu do świata, czegoś, co jest w nas wyjątkowe.

Tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/…/november-16-2023-human…