You are currently viewing Tranzyt 22–27 XI 2023
Tranzyt 22–27 XI 2023

Tranzyt 22–27 XI 2023

  • Post author:
  • Post category:Tranzyty

Tranzyt 22–27 XI 2023

Dziś 22.11.2023 r. Słońce przenosi się do Bramy 34, a Ziemia do Bramy 20 i razem tworzą cały kanał 34/20. Pozostajemy więc z energią Indywidualną przez kolejny tydzień.

Kanał 34/20 jest częścią Obwodu Integracji, zatem każdy, kto posiada całość lub część Integracji, Bramki 34, 20, 10 i 57 może odczuć ten tranzyt z większą siłą.

Bramka 34 jest najpotężniejszą bramką na Bodygrafie i może zasilać trzy różne kanały. Co jest również niezwykłe to to, że nie ma lustra ani bramy po drugiej stronie Bodygrafu, które można by uznać za jej lustrzane odbicie, tak jak w przypadku innych bram. Jako część obwodu integracji koncentruje się na indywidualnym przetrwaniu i zapewnia nam świadomość dotyczącą samoochrony.

Mając Słońce i Ziemię w tym kanale oraz Marsa w Bramie 34, istnieje potencjał do powiększenia energii 34/20, co sprawi, że ludzie będą wyjątkowo zajęci, potencjalnie natarczywi i „zarobieni” niepomni potrzeb innych.

Ziemia w Bramie 20 przypomina, że „bycie” jest tak samo ważne jak „działanie” i zachęca do odnalezienia spokoju w potencjalnym chaosie. Jeśli będziemy w stanie „scentrować” się, pojawi się szansa, aby zobaczyć piękno życia, które wykracza daleko poza iluzję i zobaczyć, że życie nie polega tylko na działaniu.

Dostosowanie się do wewnętrznego spokoju i oderwanie się od szaleństwa jest możliwe i może dać nam istotny wgląd w sens naszego życia na Ziemi. Ta energia dotyczy jedności i poczucia, że wszyscy jesteśmy w tym razem.

Ten kanał jest kanałem czystego Manifestującego Generatora, który przynosi sygnaturę spokoju i satysfakcji lub złości i frustracji. Dzięki mocy całego tego kanału i świadomości z Bramy 57, która zostanie aktywowana przez Wenus do 26 listopada 2023 r., możliwe, że bezcelowe działanie będzie miało łagodniejsza formę. Może to pomóc nam zwrócić uwagę, gdzie lokujemy  naszą energię.

Bramy 20 i 34 to energia Indywidualna, co oznacza, że mamy teraz mnóstwo Indywidualnej energii w grze a efektem może być większy potencjał melancholii. Kreatywność, ruch, ćwiczenia, słuchanie muzyki lub przebywanie na łonie natury to sposoby na naturalny przepływ energii.

Pełny kanał 20/34 zapewni każdemu bezpośrednie połączenie od Centrum Sakralnego do Centrum Gardła, uważanego za najpotężniejszy kanał na Bodygrafie, więc każdy, kto zwykle nie ma zdefiniowanego Centrum Sakralnego lub zmotoryzowanego Centrum Gardła, może mocno poczuć tę energię.

Kluczem jest wykorzystanie tej  energii na naszą  korzyść, ale nie do tego stopnia, w którym może to mieć wpływ na nasze zdrowie i sprawić, że poczujemy się wyczerpani, a nawet wypaleni. Zachowanie równowagi między byciem zajętym a odpoczynkiem jest niezbędne i pozwoli nam poruszać się przez ten tranzyt w sposób, który zapewni nam poczucie siły i załatwienie spraw po naszej myśli.

Tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/blog/f/november-22-2023-human-design-energy?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts

Obraz autorstwa <a Freepik</a>