You are currently viewing Tranzyt 18-24 III 2024
Tranzyt 18-24 III 2024

Tranzyt 18-24 III 2024

Tranzyt 18-24 III 2024

Dzisiaj 18.03.2024 r. Słońce przechodzi do Bramy 25, Bramy Uniwersalnej Miłości i Niewinności, a Ziemia wchodzi do Bramy 46, Miłości Ciała. Brama 25 to miejsce gdzie pojawia się Alfa i Omega, ponieważ znajduje się na końcu i początku zodiaku, pomiędzy Rybami i Baranem. Zatem koniec cyklu i początek nowego cyklu, wszystko w jednej linii i jednej bramie.

Równonoc wiosenna ma miejsce, gdy Słońce wkracza do Bramy 25.2 tj. 20 marca 2024 r. o godzinie 04:06 czasu środkowoeuropejskiego. Słońce w Bramie 25 i Ziemia w Bramie 46 oznacza, że mamy aktywowane dwie z czterech bram miłości; pozostałe dwie bramy miłości to Brama 15 (miłość do ludzkości) i Brama 10 (miłość do siebie).

Brama 46 nazywa się Miłością Ciała i stanowi połowę kanału 46/29, o którym mówi się, że jest jedynym prawdziwie egzystencjalnym kanałem, ponieważ aby w pełni doświadczyć życia, musimy przebywać w naszych ciałach i być w pełni obecni w doświadczeniu. Ra Uru Hu nazwał tę energię „naturą bycia i zdolnością uświadomienia sobie, że znajdujemy się we właściwym miejscu, a kiedy to sobie uświadomimy, może  być bramą wielkiego szczęścia. Dobry los przychodzi tylko poprzez akceptację ciała, jego ograniczeń i jakości.

Jest to także brama szczęścia, dzięki której możemy znaleźć się we właściwym miejscu we właściwym czasie, aby otrzymać szanse i powodzenie, jeśli dostosujemy się do naszego przepływu i naszej drogi. Energia ta mówi również, że kiedy dopasujemy się do naszej osobistej prawdy i fizycznego wcielenia, nasze ciało poprowadzi nas do celu i naszego życiowego przeznaczenia.

Miłość w Bramie 25 mówi, że mamy być sobą i mamy pozwolić innym być sobą; to jest prawdziwa uniwersalna miłość. Ponieważ wiemy, że Brama 25 jest przeciwieństwem Bramy 46, widzimy, że naprawdę ucieleśnia Uniwersalną miłość; musimy najpierw pokochać siebie, zwłaszcza swoje ciało, które otrzymaliśmy w tym wcieleniu, które reprezentuje Brama 46. Tak naprawdę bez naszych ciał nie mamy życia.

Ra Uru Hu powiedział, że to, co mamy (nasze ciało), jest dokładnie tym, czego potrzebujemy do osiągnięcia celu i ścieżki naszego życia i że kiedy poddamy się koncepcji, że wszystko jest tak, jak powinno, możemy naprawdę osadzić się w doświadczeniu i pięknie naszego ciała. życie. Niewiele rzeczy w Bramie 25 przypomina inne bramy; jest dość wyjątkowa pod wieloma względami. Po pierwsze, jest to jedyna brama będąca częścią kanału łączącego centrum Woli z centrum Tożsamości i jest to także energia Indywidualna, podczas gdy wszystkie pozostałe kanały w centrum Ego/Woli są plemienne. Mówi się, że jest to jedyne miejsce, gdzie energia plemienna może obejmować i kochać jednostki. Jest to też temat odmienny od obfitości materialnej, a zamiast tego jest miejscem, w którym może nastąpić wiele duchowej transformacji i odnalezienia naszego duchowego bogactwa.

Mając Ziemię w Bramie 46, opieramy się na doświadczeniu bycia żywym i przebywania w naszych ciałach. Jest to także brama szczęścia, połączona z byciem we właściwym miejscu we właściwym czasie, aby mieć szczęście. Każdy, kto ma wiszącą Bramę 29, 46, 25 i 51, może odczuć ten tranzyt bardziej intensywnie, ponieważ istnieje potencjał, aby mieć naturalne szczęście i niespodziewane zdarzenia synchroniczne, a nawet doświadczenia zmieniające życie, które mogą obudź nas i na zawsze zmienić sposób, w jaki postrzegamy świat.

Tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/blog/f/march-18-2024-human-design-energy-sun-gate-25earth-gate-46?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts

#HumanDesign #Brama25 #Brama46