You are currently viewing Tranzyt 19 – 24 VI 2024
Tranzyt 19 – 24 VI 2024

Tranzyt 19 – 24 VI 2024

Tranzyt 19 – 24 VI 2024

Dzisiaj 19.06.2024 r. Słońce przechodzi do Bramy 15, a Ziemia do Bramy 10 i mamy trzy z czterech bram miłości aktywowanych przez Neptuna w Bramie 25.

Brama 15 jest uważana za zbiorowe zachowanie ludzkości i jak widzimy, ma głęboki związek z Bramą 10, bramą miłości do siebie i zachowania. Słońce w bramie 15 wnosi akceptację tego, że czasami ekstremalne zachowanie to jedyny sposób na jakiś postęp w życiu.

Human Design mówi, że każdy zachowuje się w specyficzny i niepowtarzalny sposób, ponieważ wszyscy jesteśmy inni,  różni, a suma tych wszystkich naszych zachowań jest zawarta w energii Bramy 15. To także miejsce, w którym możemy znaleźć skrajności w zachowaniu, poczucie jedności i miłość do ludzkości. Dzięki tej energii możemy mieć dużą i otaczającą aurę, która zachęca ludzi, aby chcieli być w naszym flow, szczególnie gdy mamy pełny kanał 5/15.

Wewnętrzny przepływ Bramy 15 może się zmienić w dowolnym momencie, w zależności od potrzeb; innymi słowy, nasza rutyna i codzienne praktyki, które podlegają pewnemu reżimowi, mogą nie być dla nas. Zamiast tego możemy poruszać się w rytm naszego  wewnętrznego bębna, który prowadzi nas przez życie. Znalezienie własnego przepływu jest sposobem na pracę z tą energią. Kiedy zobaczymy, że możemy nie mieć określonego wzorca i nie ma w tym nic złego, możemy w pełni zaakceptować, co to znaczy być sobą.

Po przeciwnej stronie Mandali mamy Bramę 10. Tutaj  widzimy, że aby kochać ludzkość, musimy najpierw pokochać siebie, ponieważ te dwie energie są głęboko powiązane. Tylko wtedy, gdy jesteśmy wzmocnieni życiem, nasza energia może rozprzestrzenić się na ludzkość.

Miłość własna jest pierwszym krokiem do prawdziwej zdolności do kochania ludzkości oraz skrajności i różnorodności wszystkich ludzi na Ziemi. Zatem miłość własna może prowadzić do miłości do innych, ale może być też odwrotnie. Z Ziemią w Bramie 10, uziemiamy się w energii miłości własnej lub nienawiści do siebie.

Ponieważ we wszystkich energiach występuje dualizm, oznacza to, że po aktywowaniu Bramy 10 możemy zobaczyć wiele jej odmian, od miłości własnej, która wzmacnia innych dzięki temu, że jesteśmy sobą, po narcyzm, alternatywnie zawsze stawiając potrzeby innych ponad siebie i zadowalając się „skrawkami” życia.

Kluczem do tej energii jest znalezienie równowagi, szczególnie gdy widzimy, jak potężne mogą być te dwie bramy. W trakcie tego tranzytu może to być czas, kiedy my lub inne osoby będziemy potrzebować więcej zachęty, a może nawet poczujemy potrzebę pomocy innym w dostrzeżeniu ich wartości, jeśli sami jej nie widzą.

Tutaj mantra jest taka, że ​​kiedy kochamy to, kim jesteśmy, widzimy, że chociaż nie jesteśmy doskonali, wciąż mamy swoją wrodzoną wartość, piękno i zasługujemy na miłość. Jednak miłość zawsze zaczyna się od nas, a kiedy ją nosimy w sobie, właśnie to emituje nasza aura, co wpływa na aurę zbiorową i na to, jak jesteśmy postrzegani przez innych.

Ta energia prawdopodobnie może zmienić świat, ponieważ ludzie, którzy kochają siebie, automatycznie wpływa na aurę zbiorową. Miłość polega na dawaniu przestrzeni do działania i byciu tym, kim naprawdę jesteśmy. Jest to także brama, którą Ra Uru Hu powiązał z Wyrocznią Delficką i słowami „Poznaj siebie”, co doskonale pasuje do całego celu Human Design.

Tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/blog/f/june-19-2024-human-design-energy-sun-gate-15earth-gate-10?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts

 #HumanDesign #HumanDesignPoPolsku #Świadomość #Astrologia #Planety #Flow