You are currently viewing Tranzyt 20–25 XII 2023
Tranzyt 20–25 XII 2023

Tranzyt 20–25 XII 2023

  • Post author:
  • Post category:Tranzyty

Tranzyt 20–25 XII 2023

20.12.2023 r. Słońce wchodzi do Bramy 10, a Ziemia do Bramy 15. Brama 10 jest jedną z czterech bram miłości i jest uważana za miłość do siebie. Pozostałe 3 to Brama 15, miłość ludzkości, gdzie obecnie znajduje się Ziemia. Brama 46, miłość ciała i Brama 25, niewinność i miłość ducha.

Motywy Bram Miłości przeplatają się, więc w opozycji do Bramy 10 jest Brama 15, która mówi, że tylko wtedy, gdy kochamy to, kim jesteśmy, możemy być wzmocnieni poprzez życie. Pierwszy krok do prawdziwej zdolności do kochania ludzkości oraz skrajności i różnorodności wszystkich ludzi pochodzi od nas. Jeśli więc miłość własna może prowadzić do miłości do innych, to może być też odwrotnie.

W wielu wersjach Bramy 10 może występować miłość własna, która wzmacnia innych poprzez samo bycie sobą, a z drugiej strony narcyzm lub alternatywnie ciągłe stawianie potrzeb innych ponad siebie i zadowalanie się „resztkami”, które pozostały, a czasami nawet nienawiść do samego siebie.

Skrajności mogą być również tematem kolektywu. Brama 15 jest uważana za zbiorowe zachowanie ludzkości i ma głęboki związek z Bramą 10, miłością do siebie i zachowania. Human Design mówi, że każdy żyjący zachowuje się w specyficzny i niepowtarzalny sposób, ponieważ wszyscy jesteśmy inni lub zróżnicowani.

Suma wszystkich zachowań jest zawarta w energii Bramy 15. Na poziomie globalnym jest to miejsce, w którym istnieje równowaga lub brak równowagi w rytmie i przepływie życia lub gdzie można wyczuć puls kolektywu.

Nazywa się to bramą aury, która staje się aurą zbiorową i gdzie możemy znaleźć skrajności w zachowaniu, jedność i miłość do ludzkości. Przepływ w Bramie 15 może zmienić się w dowolnym momencie, w zależności od  potrzeb.

Społeczeństwo lubi schematy i rutyny, więc próba dostosowania się do rytmu świata może być czymś, co czujemy, że musimy zrobić, ale może nie być to nasz sposób. Znalezienie własnego przepływu jest sposobem na pracę z tą energią. Chodzi o pełne przyjęcie tego, co to znaczy być sobą.

Brama 15 wiąże się ze skrajnościami i zmienianiem życia na wyższy poziom, kiedy mamy na to ochotę, jeśli ktoś ingeruje w nasz rytm, niezależnie od tego, jak to dla wygląda, może to być przygnębiające.

Oznacza to, że relacje, w których ktoś próbuje nas zmienić, nie będą działać, ponieważ nasza wolność słowa może być najważniejsza. Kluczem jest znalezienie wewnętrznej równowagi, szczególnie gdy zobaczymy, jak potężne mogą być te dwie bramy.

Podczas tego tranzytu może się zdarzyć, że my lub inni będziemy potrzebować wzmocnienia, a może nawet poczujemy potrzebę pomocy innym w dostrzeżeniu ich wartości, jeśli sami jej nie widzą.

Mantrą tutaj jest to, że kiedy kochamy to, kim jesteśmy, widzimy, że chociaż nie jesteśmy doskonali, nadal mamy swoją wrodzoną wartość, piękno i wartość i zasługujemy na miłość.

Jednak miłość zawsze zaczyna się od siebie, a kiedy nosimy ją w sobie, właśnie to emituje nasza aura, co wpływa na zbiorową aurę i na to, jak inni nas postrzegają.

Ta energia prawdopodobnie może zmienić świat, ponieważ ludzie, którzy kochają siebie, automatycznie mają potencjał do podniesienia zbiorowej aury. Miłość polega na dawaniu przestrzeni do działania i autentycznym byciu tym, kim jesteśmy.

Jest to także brama, którą Ra Uru Hu powiązał z Wyrocznią Delficką i słowami „Poznaj siebie”, co doskonale łączy się z celem Human Design.

Tłumaczenie: https://denisemathew.com/blog/f/december-20-2023-human-design-energygates-10-and-15?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts

Obraz autorstwa: Freepik