You are currently viewing Tranzyt 8-13 II 2024
Tranzyt 8-13 II 2024

Tranzyt 8-13 II 2024

  • Post author:
  • Post category:Tranzyty

Tranzyt 8-13 II 2024

Dziś 8.02.2024 r. Słońce wejdzie do bramy 49 a Ziemia do bramy 4. Jeśli połączymy energię Bramy 49 i Bramy 4, to  będziemy tu mówić o znalezieniu odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób możemy wspierać ludzkość nowymi wzorcami na przyszłość.

Brama 49 to połowa kanału 19/49. Może ona nabrać charakteru  rewolucyjnego i dać o sobie znać, kiedy poczujemy, że nie wspiera nas partner, współmałżonek, przyjaciel, rodzina, a nawet rząd.

Hasłem kluczowym dla Bramy 49 jest „Transformacja form w oparciu o najwyższe zasady, a nie tylko o władzę”. To energia „dla ludzi”, która w swej najwyższej formie walczy o równość i prawa człowieka, ale z drugiej strony buntuje się aby mieć władzę osobistą. Tutaj także można być częścią „plemienia” i otrzymywać wsparcie; musisz przestrzegać określonych zasad, wsparcia udzielanego i otrzymywanego.

Może to być również energia powiązana z jedzeniem oraz tym komu i jak jest ono dystrybuowane, ponieważ w „idealnym” świecie każdy kładzie się spać z pełnym żołądkiem. Wiele rewolucji opiera się na założeniu, że każdy otrzyma wsparcie i opiekę, jeśli poprze sprawę. Tutaj także ludzie rozwijają rewolucyjne pomysły, które w jakiś sposób wesprą i zmienią ludzkość na lepsze.

Kiedy zostaniesz przyciśnięty zbyt mocno, to niosąc tę energię, możesz podjąć decyzję, że ta relacja nie jest już  warta zachodu i możesz odejść, nie oglądając się za siebie. Może to być także energia kogoś, kto buntuje się i przeciwstawia się zasadom, zazwyczaj kiedy osiągnie „punkt krytyczny”. Niektóre z najbardziej rewolucyjnych postaci w historii niosły/lub noszą tę energię. Ponieważ jednak jest częścią splotu słonecznego, jest to energia wymagająca odpowiedniego wyczucia czasu, chodzi tu o planowaną i zorganizowaną rewoltę, która może wstrząsnąć światem z właściwych powodów.

W skali globalnej brak pewności co do bezpieczeństwa żywnościowego może być głównym tematem przewodnim sytuacji, w której ludzie będą żądali wsparcia od odpowiednich władz i zbuntują się, jeśli odpowiedź, jaką otrzymają, nie będzie wystarczająco dobra.

Ziemia znajduje się w Bramie 4, czyli „Młodzieńczym Szaleństwie”, gdzie każdą odpowiedź możemy uznać za prawdę, bez względu na to, jak jest słaba. To tutaj szukamy odpowiedzi i wzorców, aby zaprowadzić porządek z chaosu. Kiedy ta energia jest w grze, najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest ponowne sprawdzenie, czy wszystkie odpowiedzi i informacje, które ludzie nam przekazują lub które słyszymy, są prawidłowe. Jeśli sami tego nie sprawdziliśmy, może tak nie być.

Ta energia może sprawić, że poczujemy niepokój  aby znaleźć rozwiązania naszych problemów, czasami do tego stopnia, że możemy uwierzyć w jakąkolwiek odpowiedź, jaką otrzymamy, tylko po to, żeby uwolnić się od niepokoju psychicznego. Jeśli dodamy do tego Plutona w Bramie 60 oraz potrzebę wolności i braku ograniczeń, możemy napotkać sprzeciw, kiedy poczujemy, że nie otrzymujemy odpowiedzi, jakiej oczekujemy.

Pod wieloma względami wskazuje to na „punkt zapalny” energii na całym świecie, w którym decyzje mogą być podejmowane błędnie i w oparciu o władzę, zamiast wykorzystywać władzę, aby pomóc ludzkości i ludziom. Jeśli pewni przywódcy poczują, że inne kraje wpływają lub próbują ograniczyć ich władzę, może nastąpić bunt i chęć walki o ich prawa, wolność, a zwłaszcza kontrolę nad swoimi zasobami.

Jeżeli interesuje cię wpływ planet na nasze warunkowanie i chcesz być na bieżąco z aktualnymi tranzytami zachęcam do dołączenia do grupy na Facebook’u. A jeżeli chcesz rozpocząć swój własny eksperyment z Human Design to zajrzyj do zakładki konsultacje lub wydarzenia i sprawdź kiedy rusza najbliższy kurs podstawowy: Living Your Design

tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/blog/f/february-7-2024-human-design-energy-sun-gate-49earth-gate-4?fbclid=IwAR3YzqS5dB6QoCHs0U001i5hn9YFUyrdGKK1AyiFQVn4ZSrwjAlHdWI9yg0