You are currently viewing Tranzyt 15–20 XII 2023
Tranzyt 15–20 XII 2023

Tranzyt 15–20 XII 2023

  • Post author:
  • Post category:Tranzyty

Tranzyt 15–20 XII 2023

W nocy 14.12.2023  r. Słońce i Ziemia wkroczyły odpowiednio do Bramy 11 i 12, i nie mamy już aktywacji kanału plemiennego 26/44. Każdy, kto ma wiszącą bramę 22 lub 56, może odczuć ten tranzyt bardziej intensywnie.

Brama 11 to Abstrakcyjna Energia Kolektywna i jest w opozycji do Bramy 12, gdzie ich połączona energia mówi, że kontakty socjalne, które mogą stanowić dużą część tej pory roku, działają lepiej, jeśli jesteśmy w nastroju. Jeśli zdecydujemy się wyjść i spotkać towarzysko, może to być czas, w którym chętnie będziemy opowiadać lub słuchać stymulujących historii o swoich doświadczeniach lub słuchać o przygodach lub historiach innych.

Może to być także czas, w którym będziemy używać metafor i historii życiowych, aby wyjaśnić swoje innowacyjne pomysły i koncepcje. Brama 11 to brama Ajny – świadomości z wbudowanym niepokojem. Ten niepokój może wiązać się z brakiem nadziei na lepsze jutro. Ale kiedy zyskamy świadomość, którą wbudowała w nią ta brama, może to również oznaczać próbę znalezienia pomysłów, które dadzą nam poczucie nadziei, które sprawi, że poczujemy się lepiej.

Brama 11 to potężne miejsce, czasami nazywane Bramą Białej Magii, ponieważ jeśli wyobrażamy sobie, że jest to energia iluminacji i idei, wtedy ma sens, że zawarty tutaj strach jest powiązany z przeciwieństwem, nie jest wypełniony światłem, ale pustką i ciemnością.

Jeśli możemy nauczyć się czegoś od życia, to tego, że wszystko ma swoją porę i czas i że każde doświadczenie, zarówno to, które jest postrzegane jako dobre, jak i złe, daje nam kolejny element uniwersalnej układanki życia.

Wszystkie doświadczenia życiowe mają wartość i znaczenie, nawet jeśli w tej chwili nie możemy tego dostrzec. I tak jak ciemność i rozpacz mają swój dzień, tak samo nadzieja i światło.

Brama 11 to także miejsce, w którym można znaleźć zbiór opowieści o życiu i pomysłach zrodzonych z przeszłości. Ta brama może oznaczać bycie poszukiwaczem światła i poszukiwaniem radości i stymulacji życia. Opowiada o tym, jak świat może stać się lepszym miejscem, jeśli w to uwierzymy, i że wiele odpowiedzi na pytanie, jak to się stanie, można znaleźć w naszych wspomnieniach, pomysłach i przekonaniu, że niezależnie od tego, ile ciemności widzisz w swoim życiu nadal istnieje potencjał, aby z nadzieją patrzeć w przyszłość.

Brama 12 to połowa jedynego kanału społecznego w obwodzie Indywidualnym lub sposobu, w jaki Indywidualna energia dzieli się z innymi swoimi mutacjami lub nowymi pomysłami. Jest to także połowa kanału manifestacji, który łączy Splot Słoneczny bezpośrednio z Centrum Gardła, dzięki czemu może być energią naładowaną emocjonalnie. To jest głos, który mówi: „Wiem, że mogę spróbować, jeśli mam nastrój”.

Podobnie jak w przypadku każdej energii Indywidualnej, melancholia może być częścią tej energii, więc wyrażanie swojej kreatywności lub nawet spacer na łonie natury, jeśli to możliwe, może pomóc, aby pozwolić twojej energii płynąć w naturalny sposób, zamiast potencjalnie utknąć w smutku, gdy zastanawiamy się, dlaczego czujemy się w ten sposób, zamiast postrzegać to jako naturalną część życia.

Mając Ziemię w Bramie 12, samotnej bramie, możemy czuć się tak, jakbyśmy chcieli być sami lub musielibyśmy być w odpowiednim nastroju, zanim zdecydujemy się na kontakt towarzyski z ludźmi. To nie jest energia, która lubi być zmuszana do zrobienia czegokolwiek, więc uhonorowanie tego, jak się czujemy, może być najlepszym wyborem, aby poradzić sobie w tym czasie; w ten sposób możemy poczuć się wzmocnieni, honorując to, czego potrzebujemy w danej chwili.

Bycie w nastroju do utrzymywania kontaktów towarzyskich oznacza, że możemy potencjalnie wywrzeć znaczący wpływ, jeśli zdecydujemy się podzielić się sobą ze zbiorowością. W przypadku tego tranzytu autentyczność zarówno dla Ciebie, jak i innych osób może nabrać bardziej widocznego charakteru.

Tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/blog/f/december-14-2023-human-design-energy?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts