You are currently viewing Tranzyt 3-7 II 2024
Tranzyt 3-7 II 2024

Tranzyt 3-7 II 2024

  • Post author:
  • Post category:Tranzyty

Tranzyt 3-7 II 2024

Dziś  03.02.2024 r. Słońce wchodzi do Bramy 13. Jest to brama energii zbiorowej. To energia abstrakcyjna (doświadczenia). To brama w Centrum G, Centrum naszej tożsamości, miłości i kierunku. Pomaga ludziom w odnalezieniu kierunku w ich życiu.

Ra Uru Hu powiedział, że „Brama 13 jest tutaj, aby podkreślić wartości i ideały, których doświadczyliśmy i zainspirować innych”.

Poza tym, Brama 13 dotyczy również tajemnic, zarówno mówionych, jak i słyszanych. Opowiada o transformacji i kierunku w oparciu o tajemnice z przeszłości.

Może przynieść dar naturalnego dostępu do sekretów i pomaga zrobić krok naprzód w niektórych aspektach naszego życia dzięki pamięci kolektywnej. Innymi słowy, możemy stać się w naturalny sposób biegli w pewnych rzeczach lub mogą one przychodzić nam łatwiej. Dzieje się tak w przypadku wielu osób, które zaczynają uczyć się czegoś nowego i mają wrażenie, że obudziła się w nich pamięć.

Globalnie może to być czas, w którym tajemnice wychodzą na jaw, a sekrety, które usłyszymy, mogą zmienić nasz kierunek, kierunek życia w zależności od tego, czego się nauczymy.