You are currently viewing Tranzyt 14-19 II 2024
Tranzyt 14-19 II 2024

Tranzyt 14-19 II 2024

  • Post author:
  • Post category:Tranzyty

Tranzyt 14-19 II 2024

14.02.2024 r. Słońce  znajduje się w Bramie 30, Przeznaczenia, czyli miejscu, w którym wyruszamy, aby coś zrobić w życiu, ale jesteśmy w jakiś sposób zablokowani. Jest takie powiedzenie „najlepiej ułożone plany, które idą na marne”.

Brama 30 nazywana jest także „Przylegający ogień” i czasami może być tak intensywna, że może prowadzić do wypalenia. Może to dotyczyć tak desperackiej chęci posiadania czegoś, że zatracamy się w tym pragnieniu i nie widzimy niczego poza tym, czego chcemy.

Brama 30 to połowa kanału emocjonalnego 41/30, zatem może wiązać się z dużą ilością energii emocjonalnej związanej z realizacją naszych marzeń, celów czy pragnień. Dla większości z nas czekanie może być jednym z największych wyzwań, przed którymi stoimy w życiu. Jednak Brama 30 mówi o tym, że kiedy wkracza los, nasze przeznaczenie to może dać nam trudną lekcję zachowania zimnej krwi, akceptacji tego, co jest, bycia pragmatycznym, a może nawet odpuszczenia, a wtedy może stać się magia.

Wiele razy w życiu jedynym wyborem, jaki mamy, jest poczekanie, aż pojawi się szansa na realizację naszych pragnień. To energia, która mówi, żeby czekać na odpowiedni dla nas czas. Oczywiście nie jest to łatwe zadanie, ponieważ w energię Bramy 30 wpleciona jest także potencjalna obsesja.

Nasze potrzeby są ważne, ale jak ze wszystkim, im bardziej się skupiamy i mamy obsesję, tym większe jest ryzyko, że ta energia w końcu stanie się niezdrowa. Dlatego  kluczowa jest równowaga, co oznacza, że czasami dobrze jest oderwać się od naszych intensywnych poszukiwań i skupić się chociaż przez chwilę na czymś innym.

Warto zapamiętać, że aby osiągnąć nasze cele w życiu, wymagana jest cierpliwość i wytrwałość. Ziemia w Bramie 29, może wnieść wytrwałość i pasję, abyśmy mogli utrzymać i zrealizować  nasze marzenie. A zatem utrzymanie naszego marzenia czy celu jest oparte na pasji i wytrwałości.