You are currently viewing Tranzyt 28 I – 2 II 2024
Tranzyt 28 I - 2 II 2024

Tranzyt 28 I – 2 II 2024

  • Post author:
  • Post category:Tranzyty

Tranzyt 28 I – 2 II 2024

Dzisiaj 28.01.2024 r. Słońce przeniosło się do Bramy 19, a Ziemia do Bramy 33. Ta energia przypomina nam, że opowiadanie historii o własnych doświadczeniach życiowych może nie tylko wpłynąć na nas i prowadzić do rozwoju osobistego, ale proces ten może również mieć głęboki wpływ na innych. Nasze historie mogą pomóc w wyznaczeniu komuś wskazówek w sposób, którego ta osoba nigdy by nie zauważyła, gdybyśmy się nią nie podzielili, tą głęboką częścią siebie.

Wraz ze Słońcem w Bramie 19 pojawia się oświecenie i presja związana z poczuciem bycia wspieranym przez życie i tych, których uważamy za swoje plemię. W połączeniu z Bramą 33, bramą refleksji, może pojawić się potencjał poczucia wrażliwości na słowa i działania innych, więc wycofanie się i przebywanie z dala od ludzi, a nawet przebywanie na łonie natury może ukoić naszą duszę.

Ponieważ Ziemia jest w Bramie 33, jednej z bram samotności, pozostałe dwie to Bramy 12 i 40, może to być dobry czas, aby popatrzeć nas swoje doświadczenia, a nawet powspominać. Jest to energia końca doświadczenia, podczas której nadajesz sens temu, co wydarzyło się w przeszłości, co to dla ciebie znaczyło, i konkretyzujesz to, przez co przeszedłeś.

Refleksja jest istotną częścią empirycznej lub abstrakcyjnej energii kolektywnej, która mówi, że podróż jest równie ważna jak cel. To jest głos, który mówi: „Pamiętam”, a to, co pamiętamy, można uznać za historię, która może być zarówno osobista, jak i czymś bardziej ekspansywnym, na poziomie zbiorowym. Bez wiedzy o przeszłości nie bylibyśmy w stanie poruszać się w życiu tak szybko, jak to robimy. Ludzkość odniosła korzyść z wiedzy o przeszłości.

Musimy pamiętać, gdzie byliśmy, ponieważ bez refleksji nad życiem i tym, gdzie zaczęliśmy, możemy nigdy nie dowiedzieć się, jak daleko doszliśmy i ile się nauczyliśmy. Wspomnienia pozostają trwałe, ponieważ kiedy wszystko zostało już powiedziane i zrobione, zostaje nam tylko tyle, aby zaznaczyć nasze doświadczenia życia. Wspomnienia są bazą; niezależnie od tego, czy uznasz je za „dobre i złe”, nadal możesz skorzystać z tych wspomnień, gdy zajdzie taka potrzeba.

Zwykle prawdziwa refleksja w naszym życiu ma miejsce, gdy jesteśmy sami i dlatego jest to jedna z bram samotności, ponieważ ingerencja, zamierzona lub nie, może czasami zniekształcić naszą refleksję; chodzi o osobistą refleksję, a nie o grupę, dlatego potrzebna jest prywatność. Ta energia jest tylko dla nas, dopóki nie zdecydujemy, że chcemy się dzielić i pozwolić innym korzystać z klejnotów naszych doświadczeń życiowych.

Ponieważ Brama 33 znajduje się naprzeciwko Bramy 19, następuje połączenie dwóch energii – refleksja na temat wsparcia i potrzeb plemienia, które było z nami, ale zawiodło. Kluczem na nadchodzący tydzień jest wyrozumiałość dla siebie i innych, ponieważ w trakcie tego tygodnia wszyscy możemy borykać się z bolesnymi, a czasem inspirującymi wspomnieniami.

Jeżeli interesuje cię wpływ planet na nasze warunkowanie i chcesz być na bieżąco z aktualnymi tranzytami zachęcam do dołączenia do grupy na Facebook’u. A jeżeli chcesz rozpocząć swój własny eksperyment z Human Design to zajrzyj do zakładki konsultacje lub wydarzenia i sprawdź kiedy rusza najbliższy kurs podstawowy: Living Your Design

tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/blog/f/january-28-2024-human-design-energy-gate-19-and-33?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts