You are currently viewing Tranzyt 24-28 III 2024
Tranzyt 24-28 III 2024

Tranzyt 24-28 III 2024

Tranzyt 24-28 III 2024

Dzisiaj 24.03.2024 r.  Słońce przejdzie do Bramy 17, a Ziemia do Bramy 18. Zatem wkraczamy w tydzień opinii (17), korekt (18) i zaćmienia podkreślającego energię. Ze Słońcem w bramie 17 szukamy logiki, organizacji i formuły na wzór, który będzie służył ludzkości i doprowadzi do potencjalnie bezpiecznej przyszłości.

Brama 17 to energia nowych, jeszcze niesprawdzonych pomysłów. Ponieważ jest to brama Ajna, możesz uzyskać świadomość na temat hipotez, które nazywamy opiniami. Brama 62, harmonijna do Bramy 17, to miejsce, w którym wyrażamy szczegóły dotyczące tego, w jaki sposób spodziewamy się urzeczywistnienia naszych hipotez.

Cały Kanał 17/62 jest energią projektowaną, co oznacza, że działa najlepiej, gdy jest wywoływana lub gdy ludzie pytają nas o opinię. Jeśli pozwolimy, aby nasze hipotezy lub opinie „zamarynowały się”, to kiedy ktoś nas zapyta, możemy mieć odpowiedni wzór na bezpieczną przyszłość, w której prawa ludzi są cenione i szanowane.

Energia Bramy 17 wymyśla wzór lub hipotezę, którą musimy przetestować, jednak należy pamiętać, że nie jest to miejsce, w którym wykrywa się błędy; dzieje się to w bramie 62, gdzie identyfikujemy i nazywamy błędy, a potem brama 17 może ponownie je przeformułować.

Logicznie rzecz biorąc, wszystkie formuły, które wydają się wykonalne, muszą zostać dopracowane i przetestowane, zanim zostaną zastosowane. Dlatego aby wytrzymać krytykę (Bram 18) nasza opinia musi mieć logiczne podstawy. Mając Ziemię w Bramie 18, być może będziemy patrzeć na świat i wprowadzać niezbędne poprawki, aby naprawić wzorce, które nie działają tak, jak powinny. Możemy nawet wyrzucić stare wzorce, ponieważ nie da się ich uratować.

Kluczem do energii każdej bramy Ajna jest świadomość rozwijająca się w czasie, dlatego istotne jest czekanie, aż proces formułowania koncepcji i opinii zakończy się. Jeśli wyartykułujemy nasze opinie, zanim poznamy wszystkie szczegóły, wtedy ludzie z łatwością nas uciszą. Wzorce, logika i korekta bram 17 i 18 są istotne dla zbiorowego bezpieczeństwa i opierają się na twardych faktach, a nie na przypuszczeniach. Z tego powodu ludzie prawdopodobnie nie docenią, jeśli sfałszujemy lub skorygujemy odpowiedź lub szczegóły, ponieważ mamy tu istotną zależność od stabilnych wzorców, które działają na rzecz ochrony zbiorowej przyszłości.

To nie jest dobry tydzień na „fałszowanie” danych tylko po to, aby przejść przez system. Ogólnie rzecz biorąc, może to być czas, w którym zostaną opracowane prawdziwe plany i rozwiązania mające na celu naprawienie struktur, które walą się na naszych oczach. Chociaż w przyszłości może pojawić się szansa na przejście w kierunku lepszych struktur i wsparcia dla ludzkości, zarówno Bramy 17, jak i 18 to bramy świadomości mogące wywołać niepokój i strach, więc przebywanie na łonie natury lub robienie czegoś, co kochamy, może pomóc nam się uziemić. To także doskonały tydzień aby owinąć się teflonem, jeśli ludzie odsłonią swoją ciemną stronę tej energii i będą wyrażać krytykę lub opinie w sposób, mało konstruktywny.

https://denisemathew.com/blog/f/march-23-2024-human-design-energy-sun-gate-17earth-gate-18?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts

#HumanDesign #Brama17 #Brma18 #Tranzytyplanet