You are currently viewing Tranzyt 29 III – 03 IV 2024
Tranzyt 29 III - 03 IV 2024

Tranzyt 29 III – 03 IV 2024

Tranzyt 29 III – 03 IV 2024

Dzisiaj 29.03.2024 roku Słońce i Ziemia wkraczają na nowe terytorium, a my zostawiamy opinie, korektę i czystą logikę Bram 17 i 18 i przechodzimy do energii plemiennej Bramy 21 i Logicznej Energii Kolektywnej Bramy 48. Ziemia przechodzi przez bramy Śledziony, zwane także bramami świadomości Śledziony.

Brama 18 była pierwszą z bram Śledziony, przez którą przeszliśmy, a ostatnią będzie Brama 44. Oznacza to, że w trakcie miesiąca kwietnia możemy „ugruntować się” w lękach Śledziony.

Każdy z nas może być pod wpływem bram strachu/świadomości, ale osoby z harmonicznymi i zdefiniowanymi bramami (48,16) mogą odczuwać to z większą siłą. Kluczem do każdej z tych bram śledziony jest dostrzeżenie, że dzięki tej energii nasze lęki mogą być wyolbrzymione i nieprawdziwe oraz że świadomość, czyli widzenie poza iluzją, zawsze jest potencjałem w tej energii.

Kluczem do bram śledziony jest to, że im częściej rozpoznajemy nasze lęki i przepracowujemy je, tym mniejszy będzie ich wpływ na nas. W tym tygodniu pracujemy z energią Bramy 48 i jeśli spojrzymy na opozycję Bramy 21, gdzie obecnie znajduje się Słońce możemy zobaczyć, jak te dwie energie mogą współpracować, aby pomóc nam poradzić sobie z potencjalnym poczuciem nieadekwatności z Bramy 48.

Możemy spojrzeć na Bramę 21 jako kontrolę powiązaną z obfitością i zasobami, którymi dysponujemy w naszym życiu. Pewien poziom kontroli w kwestii finansów oraz tego jak oszczędzamy i wydajemy pieniądze jest niezbędny, a brama 21 może oznaczać kontrolę, którą można przedstawić jako kontrolera finansowego lub „maniaka kontroli”. Jak we wszystkim, równowaga zwykle działa najlepiej. Tak więc zrównoważona kontrola może pomóc nam zarządzać finansami i zapewnić, że wystarczy nam na „czarną godzinę”, a kiedy połączymy ją z głębią Bramy 48, możemy czuć się tak, jakbyśmy mieli kontrolę nad naszym życiem.

Poczucie samodzielności i komfortu, jaki daje nam wiedza, mogą pomóc złagodzić poczucie nieadekwatności, które może towarzyszyć Bramie 48.

Brama 48 to połowa kanału 16/48, czyli kanału talentów, w którym możemy stać się ekspertem w swojej dziedzinie poprzez powtarzanie i naukę. Alternatywnie może to mieć miejsce wtedy, gdy nie chcemy iść do przodu w swoim życiu, ponieważ nie czujemy się wystarczająco przygotowani, nawet jeśli jesteśmy, więc utkniemy w „Studni” lub w głębi Bramy 48 i nigdy nie pójdziemy dalej. To poczucie utknięcia może prowadzić do niepewności co do przyszłości i czasami możemy się zastanawiać, czy poradzimy sobie ze wszystkim, co napotkamy.

Ostatecznie ten strach może prowadzić do potrzeby kontroli lub czegoś, co daje iluzję porządku i gotowości. Możemy więc wykorzystać ten czas żeby mieć potencjał na  zrozumienie, co dla nas znaczy „wystarczająco”.

To także moment, w którym możemy rozpoznać to, kiedy czujemy się niewystarczająco dobrzy, niewystarczająco inteligentni czy niewystarczająco przygotowani, jakkolwiek to nazwiemy. Możemy zobaczyć te myśli takimi, jakie są, a nie takimi jak podpowiada nam umysł, w którym nie ma prawdy. Brama 48 przypomina nam, że zawsze jesteśmy „wystarczający”, bez względu na to, co myślimy, i nawet jeśli musimy odświeżyć pewne umiejętności i pracować nad lepszą wersją siebie, bycie dokładnie tym, kim jesteśmy, zawsze wystarczy.

Tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/blog/f/march-28-2024-human-design-energy-sun-gate-21-earth-gate-48?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts