You are currently viewing Tranzyt 04-09 IV 2024
Tranzyt 04-09 IV 2024

Tranzyt 04-09 IV 2024

Tranzyt 04-09 IV 2024

Dzisiaj 04.04.2024 r.  Słońce i Ziemia wejdą odpowiednio do Bramy 51 i Bramy 57, wzmacniając energię szoku, przebudzenia, strachu przed jutrem i przenikliwej intuicji. Wszystko to w ramach przygotowań do całkowitego zaćmienia słońca 8 kwietnia 2024 roku.

Myślę, że wszyscy możemy zobaczyć patrząc na bieżące wydarzenia na świecie, jak Słońce wskazuje palcem na szokujące i „pierwsze w swoim rodzaju” rzeczy dziejące się na światowej scenie. Pozytywną częścią tego tranzytu jest to, że Słońce jest wywyższone w trzech liniach. Motywy, które przynosi Słońce, to siła, odporność i umiejętność „wymyślania na poczekaniu” bez względu na to, co znajdziemy na naszej drodze.

Choć możemy zobaczyć lub doświadczyć szokujących wydarzeń, istnieje również potencjał, aby spojrzeć na świat przez inne okulary i doświadczyć jakiejś formy przebudzenia, w którym „zasłona” zostanie zdjęta i uzyskamy wgląd w coś innego, czego od wewnątrz mogliśmy nigdy wcześniej nie zauważyć. Brama 51 to także miejsce, w którym czasami głębokie poczucie rywalizacji może wymknąć się spod kontroli.

Kluczowe jest dostrzeżenie, że chociaż zdrowa rywalizacja jest częścią życia, to kiedy stanie się wszechobecna, może okazać się, że „za dużo tego dobrego”; we wszystkim potrzebna jest równowaga.

Ziemia w Bramie 57 może sprawić, że będziemy denerwować się o przyszłość, zwłaszcza tym, co może przynieść, ale daje nam też potencjał odnalezienia świadomości. Kluczowym zwrotem jest „Niezwykła moc przejrzystości”, co oznacza, że możemy zyskać głęboki, intuicyjny wgląd, który może dać nam narzędzia na przyszłość i wskazać działania, które możemy podjąć, aby przygotować się w sposób, w którym poczujemy się mocniejsi.

Brama 57 jest również częścią kanałów integracji, więc każdy, kto ma zdefiniowane wszystkie lub część tych kanałów (57,10, 20 i 34), może odczuć to jeszcze bardziej. Ale każdy z nas może w ten czy inny sposób odczuć ten tranzyt. Jeśli spojrzymy na opis Bramy w I ‘Ching, „Łagodny”, mówi on o delikatnym wietrze, który może przeniknąć do szpiku kości.

Wszystkie bramy Śledziony, a zwłaszcza Brama 57, są potężne i warte zbadania, jak pracować z energią. Świadomość śledziony może być jednym z najbardziej niezawodnych intuicyjnych spostrzeżeń, ale wymaga głębokiego przyjrzenia się temu, jak działa na nas intuicja. Introspekcja i dostrzeżenie powiązań między naszą intuicją a rzeczywistością może pomóc nam odkryć wskazówki, które daje nam Brama 57.

Świadomość śledziony może łatwo zostać przytłoczona przez emocje (falami emocjonalnymi) czy intensywność naszego życia i nie zostać dostrzeżona, ponieważ jest to jednorazowy przebłysk, który się nie powtarza, więc praca nad dostrojeniem się do tych sygnałów może być nam niezwykle pomocna. Dzięki rozpoznaniu naszej intuicji mamy potencjał na głębokie intuicyjne wglądy, z których znana jest ta energia, co w efekcie brzmi jak obustronna wygrana.

Tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/blog/f/april-3-3024-human-design-energysun-gate-51earth-gate-57?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts

#HumanDesign #Tranzyty #Planety #zaćmieniesłońca #Świadomość