You are currently viewing Tranzyt 17–22 I 2024
Tranzyt 17–22 I 2024

Tranzyt 17–22 I 2024

  • Post author:
  • Post category:Tranzyty

Tranzyt 17–22 I 2024

Dziś 17.01.2024 r.  Słońce przechodzi do Bramy 60 (ostatniej w cyklu na kole Mandali), bramy Ograniczeń a Ziemia do Bramy 56, bramy Wędrowca. Pojawi nam się więc temat ograniczeń w życiu oraz tego, jak sobie z nimi poradzić.

Brama 60 jest częścią Kanału Mutacji, łączącego Centrum Korzenia z Centrum Sakralnym. To energia, która podlega fluktuacji i inicjuje. Jest częścią Obwodu Indywidualnego, którego myślą przewodnią jest wzmocnienie.

Presja Centrum Korzenia  umożliwia uruchomienie procesu mutacji, który podlega pulsowi. Mutacja zachodzi w przestrzeni pomiędzy pulsami włączanymi i wyłączanymi w bramie 60. Brama 60 działa jak włącznik. Włącza i wyłącza.  Jest, a potem go nie ma i nie wiadomo kiedy znów się pojawi. Nigdy nie wiemy, kiedy zostanie uwolnione coś, co ma potencjał, aby stać się mutacją.

Przedłużające się oczekiwanie może wywoływać w nas głęboki niepokój, ponieważ chcielibyśmy już pójść do przodu, a wszelkiego rodzaju ograniczenia postrzegamy jako przeszkody. Jeśli będziemy zniecierpliwieni przedłużającym się procesem, melancholia towarzysząca każdej energii indywidualnej może przekształcić się w depresję.

Pamiętajmy też, że to energia, która zachęca nas do otwarcia się na coś nowego w życiu i zamiast skupiać się na tym, czego nie możemy zrobić, skupiajmy się na możliwościach na przyszłość. Kiedy pozostajemy otwarci na plan uniwersalny, zamiast forsować naszą własną agendę, wtedy z łatwością możemy dostrzec nowe możliwości, które pojawią się na naszej drodze. Przyjrzyjmy się „narzędziom”, które już mamy w naszym życiu i poszukajmy sposobów na ich kreatywne wykorzystanie.

Jeśli przyjrzymy się bliżej całemu kanałowi 3/60, to mówi on o presji mutacji i wniesieniu do kolektywu czegoś nowego. Chociaż życie zmieniło się dramatycznie w ciągu ostatnich kilku lat, kluczowe elementy pozostają takie same, a trudne początki (brama 3) czasami prowadzą do dużych mutacji.Kiedy mutacja zostanie wzmocniona przekracza istniejące ograniczenia.

Chodzi o to, że kiedy zaakceptujemy ograniczenia, które widzimy w naszej rzeczywistości i poczujemy się komfortowo tam, gdzie jesteśmy, wtedy mamy szansę osiągnąć wyższy poziom lub ograniczenia, które nam towarzyszą, zostaną usunięte, wskazując nam jasną ścieżkę.

Jest to energia formatowania (wszystkie kanały łączące Korzeń z Sakralnym są formatami), więc jest potężna do rozpoczęcia nowego procesu, nowych mutacji i często nowego cyklu, ponieważ każde zakończenie (koniec Mandali to Brama 60) zawiera w sobie nowy początek.

Z kolei Ziemia w Bramie 56 zachęca nas do opowiadania historii i pewnego sposobu konkretyzacji naszych przeszłych doświadczeń, aby inni mogli skorzystać z tego, czego się nauczyliśmy. To doskonały czas, aby dokonać przeglądu tego, co wydarzyło się do tej pory i przekonać się, jakie cenne lekcje wyciągnęliśmy, szczególnie te, które można wykorzystać do budowania naszych marzeń na jutro.

Brama 56 może przełożyć to, co widzimy w naszym umyśle, na świat przejawiony. Mówi ona: „Wierzę lub nie wierzę”. To energia gawędziarza, który poprzez pisanie lub mówienie powołuje do życia to, co widzi w swoim wewnętrznym świecie, więc może to być świetny czas na opisanie swoich doświadczeń.

Jest to doświadczenie widziane oczami doświadczającego, więc jest bardzo osobiste i może się znacznie różnić w zależności od osoby. Taka już jest natura przeżytych doświadczeń. Każde doświadczenie jest indywidualne dla osoby go doświadczającej. To czas, w którym warto prowadzić dziennik, pisać o doświadczeniach i odkrywać kreatywne sposoby rozwiązywania starych problemów.

To co najważniejsze do zapamiętania podczas tego tranzytu to fakt, że akceptacja ograniczeń jest pierwszym krokiem do transcendencji.

Czy zaakceptujemy tajemnicę procesu mutacji? Czy jesteśmy w stanie zaufać, że transformacja zachodzi w nas i dzięki nam w otaczającym nas świecie?

Energia kosmiczna przygotowuje się do zmiany częstotliwości podczas następnego tranzytu. Czy jesteśmy gotowi, aby rozpocząć nowy cykl?

Wszystko, czego będziemy potrzebować, mamy już w środku.

Jeżeli interesuje cię wpływ planet na nasze warunkowanie i chcesz być na bieżąco z aktualnymi tranzytami zachęcam do dołączenia do grupy na Facebook’u. A jeżeli chcesz rozpocząć swój własny eksperyment z Human Design to już za kilka dni rusza kurs podstawowy: Living Your Design