You are currently viewing Tranzyt 25-29 II 2024
Tranzyt 25-29 II 2024

Tranzyt 25-29 II 2024

  • Post author:
  • Post category:Tranzyty

Tranzyt 25-29 II 2024

Dziś 25.02.2024 r. Słońce wkracza do Bramy 37, a Ziemia do Bramy 40, łącząc Centrum emocjonalne z Centrum siły woli. Jest to jedna z trzech głównych opozycji, w której bramy nie tylko znajdują się naprzeciw siebie w mandali, ale także tworzą cały kanał i z tego powodu są one częściej spotykane w Bodygrafie.

Kiedy mówimy o Bramie 37, może to dotyczyć pragnienia harmonii i wewnętrznego spokoju. Brama 37 to energia, która ma wspierać Bramę 40, harmonię. Energia Bramy 40 skupia się na pracy i zapewnianiu obfitości rodzinie, w której możemy czuć się dobrze, mając wsparcie i uznanie za to, co robimy dla swojej społeczności i rodziny.

Kiedy niesiemy energię Bramy 40 możemy chcieć się wycofać i zostać w spokoju, ponieważ możemy czuć, że ludzie zawsze czegoś od nas chcą. Brama 37 może mieć głębokie poczucie duchowości i musi znaleźć coś większego niż jaźń, a Brama 40 może zaprzeczać, że istnieje coś więcej niż to, co widzimy w tej chwili.

Podczas gdy Brama 37 może próbować komunikować się z innymi, aby mogli współpracować w celu stworzenia harmonii i spokojnego środowiska, energia Bramy 40 to samotna brama, w której nie tylko lubimy być sami, ale także potrzebujemy samotności, aby nabrać sił. Jak widać, istnieje wiele różnic między tymi dwiema bramami, jednak gdy się spotkają, mogą stworzyć rodziny, wspólnoty, tradycje, i stabilne partnerstwo.

Jest to energia, która pomimo tego, że potrafimy powitać ludzi w swoim życiu, to ci, którzy nas oszukali, zawiedli lub skrzywdzili, mogą zostać wypchnięci z naszego życia i możemy już nigdy nie oglądać się za siebie. Kiedy niesiemy tę energię lub nawet wiszącą bramę, ważne jest, abyśmy podczas zawierania jakiejkolwiek umowy z ludźmi wyrażali się jasno i bezpośrednio. W przeciwnym razie możemy wierzyć i oczekiwać, że ktoś dotrzyma umowy, którą myśleliśmy, że zawarliśmy, ale którą mogliśmy wyrazić w taki sposób, że druga strona nie była całkowicie świadoma swojej roli w tym planie.

Ta energia jest połączona z  ludźmi, którzy odegrali ogromną rolę w wartościach i przekonaniach, które wyznajemy teraz i gdzie rozwinęliśmy zaufanie lub nie. Ponieważ Słońce i Ziemia przechodzą przez ten kanał, ważne jest, aby zawierać wyłącznie transakcje, porozumienia lub plany, których możemy być pewni, że możemy dotrzymać, ponieważ istnieje ryzyko reakcji emocjonalnej, gdy my lub inni nie dotrzymamy obietnicy.

Centrum Woli/Ego mówi o potrzebach materialnych, które musimy zaspokoić, aby żyć. Mając do dyspozycji zdefiniowane centrum Woli/Ego, warto zachować umiar, ponieważ możemy mieć chęć, żeby robić wszystko z intensywnością, która czasami może nas wypalić.

Tematem tego tygodnia jest rodzina, społeczność, jedzenie i bycie razem.

Tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/blog/f/february-25-2024-human-design-energy-gates-37-and-40?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts