You are currently viewing Tranzyt 19-24 II 2024
Tranzyt 19-24 II 2024

Tranzyt 19-24 II 2024

  • Post author:
  • Post category:Tranzyty

Tranzyt 19-24 II 2024

19.02 2024 r. Słońce przejdzie do Bramy 55, a Ziemia do Bramy 59.

Brama 55 nazywana jest „Obfitością Ducha”, która może być potężną energią zmieniającą świat, która pojawia się, gdy poddajemy się boskiemu przewodnictwu i jesteśmy otwarci na przyjęcie Uniwersalnej obfitości.

Energia ta może polegać na wyczuciu własnej drogi do przepływu i świadomości, że jeśli naprawdę wierzysz w siłę wyższą, otrzymasz wsparcie w swoim życiu. Motywy zaufania i poddania są sobą ze powiązane w tej bramie i czasami niosący tę energię muszą sięgnąć dna, aby przekonać się, że czasami niedziałanie, brak kontroli a zamiast tego przyzwolenie jest źródłem wszelkiej obfitości.

Jest to połowa Indywidualnego kanału emocjonalnego, 39/55, więc jeśli masz wiszącą Bramę 39, może ona utworzyć cały Kanał emocjonalny 39/55 w trakcie tranzytu. Może to być doskonały moment, aby zrozumieć, jak działa tranzyt w Twoim przypadku.

Podobnie jak w przypadku każdej energii Indywidualnej, mamy tu  potencjał do melancholii. Energia Bramy 55 zachęca nas do dostrzeżenia normalności w „smutku” i przypomnienia, że cała energia płynie. Tylko wtedy, gdy zakwestionujemy, co jest z nami „nie tak”, możemy „utknąć” w melancholijnej stronie energii. Kreatywność, przebywanie na łonie natury lub robienie tego, co lubimy, może pomóc w naturalnym przepływie energii.

Brama 59 stawia na intymność i jest uważana za bramę przełamywania barier. Większość ludzi mówi o Bramie 59 jako o seksownej i seksualnej energii, co jest prawdą, ale podobnie jak w przypadku wszystkich bram w Bodygrafie, ta energia ma wiele wymiarów. Ponieważ Brama 59 jest częścią Obwodu Obronnego, w którym mamy całą energię potrzebną do reprodukcji i kontynuacji ludzkości, Brama 59 przypomina neon  na witrynie sklepu, który zachęca ludzi do sprawdzenia, co jest w środku. Ten seksualny składnik tej energii może być czymś, czym niektórzy ludzie starają się emanować, lub może być wyrażany niewinnie.

Brama 59 to energia przebijająca się przez aurę lub energia, która zostaje zauważona, niezależnie od tego, czy jest to zamierzone, czy nie. Jeśli mówimy o temacie usuwania barier, możemy powiązać go z intymnością, która wykracza poza fizyczność i może być łączona z głębokimi połączeniami, które nie mają komponentu seksualnego. Możemy ją również postrzegać jako energię, która eliminuje bariery dla koncepcji, nowych pomysłów, sposobów myślenia, a nawet ścisłej współpracy nad projektem z innymi. Nawet dobrze napisana instrukcja obsługi może wykorzystać tę energię, aby umożliwić innym zapoznanie się z nowymi informacjami.

Może to być tydzień, w którym intymność może być ważnym tematem w kolektywie i w którym mamy szansę odpuścić i pozwolić aby Wszechświat wskazał nam  drogę  i zapewnił wsparcie.

Tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/blog/f/february-18-2024-human-design-energy-gates-55-and-59?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts

#humandesign #brama55 #obfitość #intymność #odpuszczenie #usuwaniebarier #przełamywaniebarier #uniwersalnaobfitość #letgo