You are currently viewing Tranzyt 25-30 X 2023

Tranzyt 25-30 X 2023

  • Post author:
  • Post category:Tranzyty

Aktualny Tranzyt 25-30 X 2023

Dziś 25.10.2023 r. Słońce wchodzi do Bramy 28, a Ziemia do Bramy 27, wnosząc tematy troski, ryzyka i możliwości.

Brama 27

Brama 27 znajdująca się w Centrum Sakralnym nakierowuje nas w stronę plemienia, gdzie skupiamy się na ochronie tych, którzy są wrażliwi, potrzebują opieki i pożywienia. Ludzkość może przetrwać tylko wtedy, gdy troszczymy się o nasze dzieci mając nadzieję, że pewnego dnia również wniosą coś swojego do plemienia i przekażą swój materiał genetyczny przyszłym pokoleniom.

Jednym z najtrudniejszych wyzwań związanych z energią Bramy 27 jest znalezienie równowagi między pozwalaniem swoim bliskim na wzrost i rozkwit, a jednocześnie ochroną ich, gdy tego potrzebują. Gdy ta równowaga jest osiągnięta, energia Bramy 27 może robić dokładnie to, do czego została stworzona – troszczyć się, do momentu, aż nadejdzie czas, żeby puścić i dać możliwość na kontynuowanie cyklu życia.

To energia, która mówi, że gdy troszczymy się o coś lub kogoś, to sprawiamy, że  w pewien sposób to staje się czymś lepszym. Np. jeśli troszczymy się o roślinę, podlewamy ją, nawozimy i stawiamy w słonecznym miejscu, to roślina zakwitnie. Jeśli nie dostarczymy jej żadnego z tych składników, roślina obumrze, z kolei jeśli dostarczymy zbyt dużo wody, słońca lub nawozu, to roślina także nie będzie dobrze rosła. Znalezienie idealnej równowagi oznacza, że wszystkie potrzeby rośliny są zaspokojone, ale nic nie jest w nadmiarze.

Brama 28

Z kolei Brama 28 w Centrum Śledziony, Centrum naszej świadomości związanej z przetrwaniem, ma ogólnie złą opinię i uważana jest za energię, którą wiele osób uważa za trudną do zniesienia. Niekoniecznie musimy zgadzać się z tą opinią. Nie da się ukryć, że Brama 28 może zachęcać do podejmowania ryzyka, czasem takiego, które nie służy twojemu najlepszemu interesowi. Jednak ryzykiem, które jest godne tej energii, jest odkrycie tego, co kochasz, a kiedy to zrobisz, zbliżasz się o krok do odkrycia swojego celu życiowego i znaczenia życia.

Ponieważ jest to energia indywidualna, mamy tu potencjał do wzmocnienia siebie poprzez trudności i życiowe wyzwania. Często jednak to, co uważamy za przeszkody, okazuje się być naszymi darami. Wprawdzie ich zrozumienie może wymagać czasu, ale mogą na swój sposób zachęcać nas do wzrostu.

To też jest Brama “możliwości” lub miejsce, gdzie zamiast utknąć w błocie i zrezygnować, znajdujesz sposób na pokonanie przeszkody. To nazywamy uporem. Wszystkie Bramy w Centrum Śledziony mają w sobie świadomość, a tutaj w  Bramie 28 chodzi o to, aby wiedzieć, z czym warto się zmagać, jakie wyzwanie podjąć, a z czym lepiej jest się nie trudzić, bo to nie jest warte twojej energii.

W Bramie 28 mamy poszukiwanie znaczenia, a jej lustrzanym odbiciem jest Brama 55 (mamy tu teraz Saturna), gdzie mamy poszukiwanie swojego ducha – to duże tematy, które mogą przynieść duże nagrody, jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie i zaufać, że Wszechświat wskaże ci drogę, jeśli jesteś otwarty aby to zobaczyć.

Jeśli połączysz Bramę 28 z Bramą 27, która jest po przeciwnej stronie, gdzie obecnie tranzytuje Ziemia, zauważysz, że znalezienie sensu życia zaczyna się od troski i pielęgnacji, w pierwszej kolejności o siebie, a gdy twoje potrzeby są zaspokojone, możesz “dzielić się dobrami”, jeśli masz na to ochotę. Brama 28 czasem może przynieść też temat strachu przed śmiercią, ale również intuicyjną wiedzę, dlaczego twoje życie jest warte walki.

Jeżeli chcesz widzieć więcej podobnych treści dołącz do grupy na Facebook’u Administratorem grupy jest Certyfikowany przez IHDS Konsultant Human Design. Grupa przeznaczona jest dla ludzi będących w swoim eksperymencie Human Design ale również dla tych, którzy dopiero zaczynają własny eksperyment i chcieliby poszerzać swoją wiedzę w uczciwy sposób w oparciu o oryginalne źródła. Celem tej grupy jest dzielenie się praktycznymi informacjami z doświadczania życia wg własnego projektu.

Materiał na podstawie: https://denisemathew.com/blog/f/human-design-energy-october-24-2023?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts