You are currently viewing Tranzyt 01-06 III 2024
Tranzyt 01-06 III 2024

Tranzyt 01-06 III 2024

Tranzyt 01-06 III 2024

Dziś 01.03.2024 r.  Słońce przechodzi do Bramy 63, a Ziemia do Bramy 64. Brama 63 nazywana jest spiralą życia, gdzie „każdy koniec jest początkiem” i czasami może mówić o duchowym aspekcie odgrywającym coraz bardziej znaczącą rolę w życiu .

Dzięki dwóm bramom aktywowanym w centrum głowy, centrum nacisku, możemy odczuwać presję na znalezienie odpowiedzi i wyjaśnienie zamieszania, zarówno na gruncie osobistym jak i  globalnie. Kiedy mówimy o presji Bramy 63, Logicznej Energii Kolektywnej, jest to presja, która napędza procesy konceptualizacji na temat świata i życia i zasila świadomość Bramy 4, drugiej połowy kanału.

Teoretycznie Brama 4 w centrum Ajna organizuje mentalnie naszą rzeczywistość. Wewnątrz Bramy 63 mamy presję aby sformalizować i udowodnić, że nasze odpowiedzi i formuły są solidne i stabilne. Ta Energia zbudowana jest na stabilnych wzorcach, więc gdy wzór nie działa (brama 4 w Ajna) może pojawić się niepokój. Logika mniej przejmuje się wadą we wzorcu, ponieważ  zawsze można go poprawić, a bardziej mutacją we wzorcu lub całkowitą jego rekonfiguracją.

Logika walczy o utrzymanie status quo, więc kiedy sprawy idą nie tak mogą pojawić się wątpliwości i niepokój. My jako ludzie, rozumiemy, że kolektywna logika tworzy wzorce życia, i dlatego ma ogromną moc. Rolą logiki jest poprowadzenie ludzkości w przyszłość. Najważniejsze jest to, że jako kolektyw ufamy logice i dlatego bardziej cenimy naukę niż coś, czego nie można udowodnić, tak jak intuicja.

Jako ludzkość zawsze trzymamy się wzorców, ponieważ uspokaja nas fakt, że wiemy czego możemy się spodziewać. Ta energia może pójść „nie tak”, gdy logiczne wątpliwości, których wszyscy czasami potrzebujemy, stają się wątpliwościami i podejrzeniami w stosunku do wszystkiego, co napotykamy. Może to objawiać się zwątpieniem w siebie i swoje możliwości, swoich bliskich lub rzucaniem cienia wątpliwości na wszystko w życiu.

Presja Bramy 63 wymaga dowodów, faktów i uzasadnień, ale jak wszystko, może wymknąć się spod kontroli. W najgorszym przypadku to podejrzenie może prowadzić do poczucia paranoi i wszechobecnego niepokoju. Ale jak w przypadku każdej energii, istnieje potencjał równowagi. W bramie 63 mamy coś co możemy nazwać duchem dociekań, że jeśli skupimy się na dociekaniu wystarczająco długo, to w końcu doprowadzi nas to do prawdy. Kiedy odkryjemy piękno tej energii, możemy pogodzić się z wątpliwościami. W czasie tego tranzytu możemy połączyć się ze swoimi wątpliwościami i podejrzeniami, przesiać je i zdecydować, co jest dla nas prawdą, a co nie.

Brama 64 to Abstrakcyjna Energia Zbiorowa, która łączy się z przeszłością, gdzie próbujemy wyjaśnić, co już się wydarzyło i jak to wszystko do siebie pasuje. Wspomnienia nie pojawiają się w idealnych sekwencjach, ale w formie fragmentów, które należy poskładać w całość. Z chaosu w  Bramie 64 przychodzi jasność, kiedy pojawia się Brama 47 i pomaga uporządkować wszystkie informacje.

Brama 47 pojawia się zaraz po Bramie 64 w Mandali, więc zawsze dostajemy Bramę 47, aby pomogła nam w uświadomieniu, więc kluczem w tym procesie jest cierpliwość. Zamieszanie nie jest z natury złe, ale jest to czas, w którym należy przejrzeć wszystkie informacje i poczekać na tę chwilę klarowności, która zawsze pojawia się, wtedy kiedy najmniej się tego spodziewamy.

Kluczem jest zrozumienie, że Brama 64 to paliwo, a nie świadomość, i jeśli będziemy działać w oparciu o inspirację, a nie cały obraz lub uświadomienie, możemy przegapić moment kiedy pojawi się nasza prawdziwa świadomość. Mówi się również, że ta energia jest połączona z nadświadomością, więc może to być czas, w którym pobierasz „duże mistyczne pliki”, które nie mają sensu, ale ostatecznie doprowadzą do „A….HA”.

Tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/blog/f/february-29-2024-human-design-energy-gates-63-and-64?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts