You are currently viewing Tranzyt 13-17 III 2024
Tranzyt 13-17 III 2024

Tranzyt 13-17 III 2024

Tranzyt 13-17 III 2024

Dzisiaj 13.03.2024 r. Słońce i Ziemia przemieszczają się odpowiednio do Bramy 36 i Bramy 6.

Energia Bramy  36 niesie ze sobą potencjał na zmiany i kryzys, wynikający z nowości. Kolektyw zwykle boi się nowego ale otwierając drzwi do czegoś nowego, mamy także potencjał, aby odkryć w nas ducha, pozwolić aby nasze światło zabłysnęło i wnieść coś wyjątkowo pięknego z głębi naszej duszy.

Brama 36 to miejsce, w którym rozpoczynamy nowy cykl, taki, który nie wiąże się z żadnym doświadczeniem, więc polega na uczeniu się w miarę upływu czasu; leży u podstaw ludzkiej drogi doświadczalnej. To miejsce, w którym każdy dostrzeżony błąd w naszym życiu jest tak naprawdę okazją do nauki, możemy wykorzystać i podzielić się ze światem tym, czego się nauczyliśmy.

Jest to brama możliwości, gdzie potrzebujemy czegoś nowego, jakiejś ekscytacji w życiu. Możemy poczuć potrzebę odświeżenia w kontaktach seksualnych lub odkrycia nowych kulinarnych smaków. Brama 36 może dotyczyć zmagania się z „nudą” życia, ponieważ może nam się wydawać, że życie powinno być ciągiem ekscytacji. Więc jeśli nasze życie wydaje się szarobure, możemy  robić wszystko, co w naszej mocy, aby nieco je ożywić.

Może nam się wydawać, że gdzieś indziej „trawa jest bardziej zielona” albo że każdy inny ma lepsze życie niż my. Kiedy mamy tu do czynienia z niedojrzałością tej energii, możemy mieć skłonności żeby wskoczyć w coś nowego tylko dla samej zmiany, niezależnie czy jest to dla nas korzystne, czy nie. Chociaż tak naprawdę takie działanie jest ważne z punktu widzenia kolektywu, ponieważ bez wkroczenia na nieznany grunt nie możemy zyskać ani nauczyć się niczego nowego.

Oczywiście zawsze możemy wskoczyć na ślepo we wszystko, co wygląda ciekawie, nie zastanawiając się nad potencjalnym rezultatem,  musimy tylko liczyć się z kryzysem, ponieważ bez doświadczenia może zdarzyć się, że nie wszystko pójdzie zgodnie z naszym planem. Prawda jest taka, że nie każde doświadczenie w życiu sprawi, że będziemy zadowoleni z tego, jak się to wszystko potoczyło, ale będzie to kolejna cegiełka na ścieżce naszego doświadczenia, na której będziemy mogli budować za każdym razem, gdy będziemy próbować czegoś nowego.

Magia tej energii polega na tym, że nowe rzeczy są częścią naszej ścieżki, a my mamy siłę, aby przejść przez te nowe życiowe doświadczenia bez względu na rezultaty. To jest energia Feniksa powstającego z popiołów, odrodzonego po zakończeniu cyklu w nowej rzeczywistości, w której nic już nie będzie takie samo. Istnieje tutaj potencjał ogromnego wzrostu, ale także umiejętność rozpoznania naszej odporności. Talent, który się tutaj buduje, pojawia się z czasem i może polegać na zdobyciu ekspertyzy w zarządzaniu kryzysowym. Możemy nauczyć się, które z doświadczeń opłacają się a, które sprawiają więcej kłopotów, niż są warte.

Bramę 6 można opisać jako bramę seksu i wojny. Ta energia jest przenikliwa, potencjalnie emocjonalna i archetypowo męska, czyli Yang. Ma ona charakter plemienny i może dotyczyć obrony i tworzenia zasobów, a także reprodukcji. Ta energia ma także dyplomatyczną stronę, niosąc w sobie potencjał arbitrażu, który może pomóc w znalezieniu pokojowych rozwiązań, tak aby obie strony konfliktu czuły się usatysfakcjonowane. Jest to potężna energia niszcząca aurę, która „przekazuje” emocje, które mogą zostać wchłonięte przez innych i odbite z powrotem. A to powoduje, że pozytywność rodzi pozytywność i odwrotnie. Granice oraz potrzeba obrony siebie i swojego kraju to także tematy poruszane w Bramie 6.

Na podstawie tłumaczenia ze strony Denis Mathew

#HumanDesign #Kryzys #Zmiana #Doświadczenie