You are currently viewing Tranzyt 27 IV – 02 V 2024
Tranzyt 27 IV - 02 V 2024

Tranzyt 27 IV – 02 V 2024

Tranzyt 27 IV – 02 V 2024

Dzisiaj 27.04.2024 r. Słońce i Ziemia wejdą odpowiednio do Bram 24 i 44, przynosząc motywy wzorców i racjonalizacji. Oznacza to, że w tym tygodniu mamy w grze dwie bramy świadomości, jedną ze Śledziony, Bramę 44 i drugą z Ajny, Bramę 24. Brama 24 może przypominać serię pytań, które krążą po naszym umyśle i mogą czasami prowadzić do paranoi albo mentalnego zagubienia.

Energię tę można opisać jako stały szum w umyśle, który ewentualnie można „dostroić”, tak żebyśmy mieli poczucie ciszy i żeby nasze myśli nie „prześladowały nas” oczekując  odpowiedzi. Jest to Energia Indywidualna i dlatego jest mutacyjna, więc pod presją wiedzy może pojawić się jasność, uniwersalna wiedza i świadomość, które możemy wnieść do świata.

Brama 24 to brama świadomości połączona z Ajną, więc dotyczy presji i niepokoju; tutaj chodzi o brak odpowiedzi na pytania, które wydają nam się bardzo ważne. Brama 24 rezonuje zarówno z energią Logiki, jak i Abstrakcji, ponieważ znajduje się w samym środku wykresu ciała. W tej bramie mamy po trochę obu, co oznacza, że pewne części naszej wiedzy przychodzą szybko, a inne wymagają uzyskania klarowności w czasie.

Możemy mieć obsesję na punkcie znalezienia odpowiedzi, ale kiedy określimy, co jest poznawalne, a co nie, co jest poznawalne, ale nie ma znaczenia, możemy poczuć spokój. To pragnienie uzyskania odpowiedzi może być również spotęgowane przez Saturna w Bramie 63, więc może to być tydzień, w którym bardzo łatwo będzie pogubić się w myślach.

Jeśli kontemplacja nam odpowiada, płyńmy z prądem, ale jeśli chcemy oderwać się od myślenia, rozwiązaniem może być aktywność fizyczna, która wymaga skupienia. Bycie aktywnym może dać nam bardzo potrzebny odpoczynek; później możemy być bardziej otwarci i świadomi wszelkich wglądów, które próbują do nas dotrzeć.

Brama 44 to jedna z najstarszych energii w Bodygrafie i miejsce, w którym przechowywana jest pamięć komórkowa. Energia ta jest połączona z intuicją i głębokim instynktem ze świadomości Śledziony. Ta instynktowna pamięć pojawia się w danej chwili jako jednorazowy szept  intuicji, więc odpowiednie dostrojenie do niej działać na naszą korzyść.

Głównym tematem Bramy 44 jest dostarczanie wiadomości, co oznacza, że szukamy najlepszego sposobu aby przyciągnąć uwagę ludzi i przekonać ich, że mamy coś nowego i ulepszonego, w co warto zainwestować. Może to być przekaz, który stworzymy sami i zlecimy innym jego dostarczenie ( bramka 26). W Bramie 44 decydujemy o tym czy potrzebne są ulepszenia, które są praktyczne, wydajne i lepsze niż to co było  wcześniej.

Możemy martwić się tym, że nie dotrzemy do odpowiedniego odbiorcy albo, że nie przyciągniemy uwagi ludzi, żeby „sprzedać” coś, co zastąpi stare. Połączenie z pamięcią i Bramą 44 polega na dostrzeganiu powtarzających się wzorców z przeszłości, co może obudzić naszą obawę, że nieprzyjemna sytuacja z przeszłości może się powtórzyć.

Chociaż mamy obawy, że coś, co możemy zaklasyfikować jako „negatywne”, z przeszłości może się powtórzyć, możemy też rozpoznać wzorce, które uważamy za „pozytywne”. Nawet jeśli wyczujemy powtarzanie się niepożądanego wzorca, możemy go dostosować, ponownie skonfigurować, a nawet ulepszyć i stworzyć coś, co będzie dla nas pożądane.

Świadomość polega na dostrzeganiu wzorców, które okazały się owocne w przeszłości i wykorzystywaniu tych cennych informacji na naszą korzyść w przyszłości. Jeśli pójdziemy trochę głębiej z tą bramą i dodamy przeciwstawną Bramę 24, będziemy w kółko „wracać” do tych samych schematów myślowych, ale Brama 44 próbuje wnieść poziom gry na wyższy poziom, żeby można było odnieść korzyść ze starych koncepcji wzbogaconych mutacjami.

Na całym świecie możemy usłyszeć o nowych ofertach sprzedaży starych produktów lub o nowych sposobach leczenia uzależnień i zdrowia psychicznego w oparciu o stare remedium. Może to być także czas na udoskonalenie oferty sprzedażowej lub wprowadzenie do swojego życia czegoś nowego i ulepszonego.

Tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/blog/f/april-26-2024-human-design-energy-sun-gate-24earth-gate-44?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts

#humandesign