You are currently viewing Tranzyt 25 – 30 VI 2024
Tranzyt 25 – 30 VI 2024

Tranzyt 25 – 30 VI 2024

Tranzyt 25 – 30 VI 2024

Dzisiaj 25.06.2024 r. Słońce i Ziemia wchodzą do Bramy 52 i Bramy 58, więc wkraczamy w spokój i radość, w energię którą mamy też w okresie świątecznym od 26 do 31 grudnia każdego roku. Wtedy jest odwrotnie – Słońce jest w 58 bramie a Ziemia w 52.

Słońce przenosi się do miejsca, z którego właśnie wyszła Wenus. Ta energia zachęca nas do tego, żebyśmy poświęcili chwilę na zorientowanie się, w którym miejscu naszego życia się znajdujemy i zobaczyli, ile kroków przeszliśmy, żeby dotrzeć tu gdzie teraz jesteśmy a ile jeszcze zostało nam do zrobienia. Może to być czas, kiedy ponownie zrewidujemy nasze cele i to, na czym skupimy się w przyszłości.

Możemy mieć teraz wystarczająco dużo czasu, żeby zobaczyć coś więcej, szerszą perspektywę. Ra Uru Hu mówił, że wgląd w to, na czym powinniśmy się skupić, możemy uzyskać jedynie wtedy, gdy jesteśmy „wolni od myśli” (Brama 52). Bez odpowiedniego miejsca, w którym możemy wielokrotnie skoncentrować naszą uwagę, możemy przechodzić od jednej rzeczy do drugiej bez „fiksowania się” na czymkolwiek konkretnym. Może to być też bardzo niespokojna energia, kiedy nie mamy „celu”.

Ziemia w Bramie 58 przynosi radość, radość życia i mówi, że całe życie zależy od porządku i wzorców, ponieważ to  utrzymuje stabilność życia i kolektywu. Brama 58 to presja i silnik (Korzeń), który pobudza logiczną potrzebę eksperymentowania i uzyskiwania właściwych wzorców, aby zapewnić wszystkim bezpieczne środowisko. Zasila kanał 16/48, kiedy mamy aktywowany cały kanał 18/58.

Miłość w ramach tej energii mówi o zapewnieniu odpowiedniego wzorca, aby zaspokoić zbiorową potrzebę stabilności. Możemy czuć wewnętrzną potrzebę aby nasze życie się polepszyło albo, żeby nasza praca zaowocowała polepszeniem naszego życia. Kiedy nasze życie się polepsza, możemy czerpać radość z „doskonałości wzoru”.

Może to być również energia do świętowania i cieszenia się życiem, a jeśli wiemy, kiedy wystarczy i że wszystkie imprezy kiedyś się kończą, może to być dość przyjemna energia. Jest to także miejsce, w którym możemy zobaczyć, gdzie mamy potencjał do poprawy sytuacji, nawet jeśli inni nie mogą tego zrobić, i może to być czas, w którym możemy znaleźć prawdziwą radość  relaksując się i odprężając, zastanawiając się nad tym jak mieć spełnione życie. Mając aktywowane cztery bramy w Centrum Korzenia możemy odczuwać presję uwolnienia się, presję poprawy, presję rozpoczęcia czegoś nowego i presję żeby się skoncentrować.

Tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/blog/f/june-25-2024-human-design-energy-sun-gate-52earth-gate-58?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts

#HumanDesignPoPolsku