You are currently viewing Tranzyt 11 XI – 16 XI 2023
Tranzyt 11 XI – 16 XI 2023

Tranzyt 11 XI – 16 XI 2023

  • Post author:
  • Post category:Tranzyty

Tranzyt 11 XI – 16 XI 2023

Dzisiaj Słońce wchodzi do Bramy 43, a Ziemia do Bramy 23, aktywując nam cały kanał 43-23 (zresztą i tak już aktywowany przez Marsa i Urana). Więc do wczesnych godzin porannych 17 listopada 2023 roku będziemy mieć aktywację Centrów Ajna (Świadomości)  i Gardła (Manifestacji).

Kanał 43-23 to Kanał Struktury, w którym inspirująca wiedza z Kanału Świadomości 61-24 jest odbierana przez Bramę 43 jako wglądy, a Brama 23 tłumaczy je na język i wyraża.

To również kanał obwodu indywidualnego, który daje nam dostęp do potencjalnie mutacyjnych informacji i umożliwia nam przez następnych klika dni ewolucyjną zmianę. A każda zmiana ewolucyjna jest możliwa, tylko wtedy  gdy wszelkie nowe pomysły i innowacyjne myśleniejasno i klarownie wyjaśniane oraz są akceptowane przez innych.

Dzięki Ziemi w Bramie 23 będziemy mogli dobrać odpowiednie słowa, żeby wyjaśnić innym to co potrzebujemy im przekazać właśnie w taki sposób. Brama 23 zawsze dotyczy klarownego i zwięzłego podejścia, dlatego, mamy większą szansę, że ludzie zrozumieją, co próbujemy im przekazać.

Z kolei Brama 43 to brama w Centrum Ajna, Centrum naszej świadomości. Słońce w tej bramie może przynieść nam niepokój. Niepokój dotyczący tego, że ludzie nie zrozumieją, co chcemy im powiedzieć. Aby odnieść sukces w tym obszarze kluczowy jest odpowiedni czas. Kiedy wyrazimy nasze pomysły w odpowiednim momencie mogą być one uznane za przełomowe i innowacyjne, ale kiedy będziemy próbowali eksternalizować je w nieodpowiednim czasie ludzie mogą uznać je  za dziwaczne i niemożliwe do zrealizowania.

Mając w tle energię całego tego kanału możemy pójść do przodu i zrobić kolejny krok w kierunku wprowadzenia jakiegoś innowacyjnego pomysłu w rzeczywistość. Pamiętajmy tylko, że jest to kanał projektowany co oznacza, ze musimy poczekać na uznanie, na właściwy moment, a nawet powinniśmy zostać do tego zaproszeni, aby nasza unikalna i innowacyjna wiedza, niezależnie od tego, jak dobrze ją wyrażamy, była wartościowa i rozumiana przez innych.

W tym czasie potrzebujemy też dużo cierpliwości i wytrwałości ponieważ wszelkie mutacje związane z tą energią muszą najpierw przejść przez kolektywną weryfikację, zanim zostaną zaakceptowane.

W Kanale Strukturyzacji, chodzi przede wszystkim o wyeliminowanie wszelkich nietolerancji i wprowadzenie mutacji. A ponieważ ta energia jest bardzo nowatorska,  zawsze powinniśmy stworzyć odpowiedni grunt do osiągnięcia sukcesu w tym obszarze.  Aby ta mutacja mogła się utrzymać kluczowym elementem jest akceptacja przez zbiorowość. Kiedy ludzie będą w stanie usłyszeć co chcemy przekazać i dostrzegą wartość tego, co może im to dać, wtedy możemy oczekiwać, ze ten nowy porządek się zamanifestuje, a nasza mutacja może nabrać tempa i się ugruntować się.