You are currently viewing Tranzyt 21 – 26 V 2024
Tranzyt 21 – 26 V 2024

Tranzyt 21 – 26 V 2024

Tranzyt 21 – 26 V 2024

Dzisiaj 21.05.2024 r. Słońce przechodzi do Bramy 20, a Ziemia do Bramy 34. Jest to jedno z trzech przeciwieństw Mandali. Drugie to 43/23, które mieliśmy kilka tygodni temu, a trzecie to 37/40. Przeciwieństwa to bramy, które nie tylko znajdują się naprzeciw siebie w mandali, ale są też bramami harmonicznymi, które tworzą pełny kanał.

Bramy 34, 20, 10 i 57 są częścią Kanału Integracji, więc każdy, kto ma całość lub część Integracji, Bramy 34, 20, 10 i 57 może odczuć ten tranzyt z większą siłą. Brama 34 to najpotężniejsza brama w Bodygrafie i może zasilać trzy różne kanały. Ta brama nie ma lustra ani bramy po drugiej stronie wykresu ciała, którą można by uznać za jej lustrzane odbicie, tak jak wszystkie inne bramy.

Słońce w Bramie 20 przypomina nam, żebyśmy  byli w „TERAZ”,  w chwili obecnej. Jeśli potrafimy scentrować się w chwili obecnej, możemy dostrzec piękno życia, które wykracza daleko poza iluzję i przypomina nam, że w życiu jest coś więcej niż tylko działanie.

Dostosowanie się do wewnętrznego spokoju i oderwanie się od tego szaleństwa jest nie tylko możliwe, ale może dać nam wgląd w sens naszego życia. Ta energia dotyczy jedności i poczucia, że wszyscy jesteśmy w tym razem.

Ten kanał jest kanałem czystego Manifestującego Generatora, którego sygnatura to spokój i satysfakcja lub złość i frustracja. Oznacza to, że w skali globalnej właśnie te tematy mogą być wzmocnione w trakcie tego tranzytu.

Korzystając z mocy tego pełnego kanału ale bez świadomości wynikającej z aktywacji Bramy 57 wielu ludzi na świecie może  bezcelowo zajmować się różnymi rzeczami. Więc w trakcie tego tranzytu zwróćmy uwagę, gdzie wkładamy naszą energię, żeby mieć jak największy zwrot z naszego wysiłku jaki wkładamy w to co robimy.

Bramy 20 i 34, angażując energię Indywidualną, wnoszą zwiększony potencjał melancholii. Angażowanie się w kreatywne zajęcia, ruch fizyczny, ćwiczenia, muzykę lub naturę może pomóc w naturalnym ukierunkowaniu tej energii. Pełny kanał 20/34, bezpośrednie połączenie Centrum Sakralnego z Centrum Gardła, jest uważany za najpotężniejszy kanał w Bodygrafie. Oznacza to, że osoby, które normalnie nie mają zdefiniowanego Centrum  Sakralnego albo zmotoryzowanego gardła, mogą doświadczyć znacznego przypływu tej energii. I chociaż wykorzystanie tego tranzytu może być dla nas korzystne, to równie ważne jest, aby nie było to kosztem naszego zdrowia, żebyśmy nie czuli się wyczerpani.

Równowaga między aktywnością a odpoczynkiem jest zawsze kluczowa. Dodaje nam sił i pozwala na realizację zadań zgodnie z naszymi pragnieniami. W skali globalnej ta energia może prowadzić do znaczących zmian w życiu, takich jak rezygnacja z pracy czy związków. To dynamiczny okres i zobaczymy, jak się potoczy.

Tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/blog/f/may-21-2024-human-design-energy-sun-gate-34earth-gate-20?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts

#HumanDesign #TranzytyPlanet #Planety