You are currently viewing Tranzyt 07 – 12 VI 2024
Tranzyt 07 – 12 VI 2024

Tranzyt 07 – 12 VI 2024

  • Post author:
  • Post category:Tranzyty

Tranzyt 07 – 12 VI 2024

7 czerwca 2024 r. Słońce weszło do Bramy 45, a Ziemia do Bramy 26. Aktualnie Północny Węzeł Księżycowy mamy w bramie 21 co powoduje, że mamy zdefiniowany cały kanał 21/45. Energia tego kanału globalnie zaktywuje nam siłę woli i możliwość manifestacji.

Brama 45 jest głosem przywódców plemiennych i stanowi połowę kanału 21/45, kanału pieniędzy. To jest głos „my mamy”. Jeśli mamy cały kanał 21/45, może to wzbudzać rywalizację o bycie najlepszym. Jest to jedyny kanał plemienny odpowiedzialny za obfitość materialną, dlatego istnieje duża presja, aby zapewnić materialne bogactwo i zasoby.

Ta energia przywództwa dotyczy wsparcia, które jest zarówno dawane, jak i otrzymywane, i wymaga, aby zwolennicy przywództwa dostosowali się do ustalonych zasad i przepisów oraz przestrzegali ich, aby odnieść korzyść z bycia w grupie. Jako liderzy możemy być również dobrze wynagradzani, jeśli potrafimy wspierać tych, którzy za nami podążają. Może to być czas, kiedy terapia zakupowa (o ile to możliwe) może być bardzo terapeutyczna, ponieważ energia Bramy 45 lubi „dobre rzeczy” w życiu i lubi być rozpieszczana. Każdy, kto ma wiszącą Bramę 21, będzie miał aktywowany kanał manifestacji, który jest połączony z obfitością.

Z kolei Ziemia aktywuje nam bramę 26, bramę Egoisty. Ta Brama to połowa Kanału 26/44 nazywanego Kanałem Transmitera. Energetycznym tematem tego kanału jest wspieranie tych, którzy są w naszym „plemieniu”. Kiedy Ziemia aktywuje tą Bramę oznacza to, że siłą uziemiającą jest kształcenie siebie i innych, żeby mogli łączyć się w bardziej efektywny sposób, który może przynieść korzyści wszystkim.

Jeżeli ktoś ma bramę 44 i dzięki temu tranzytowi ma zdefiniowany cały kanał to może poczuć moc „przyciągania” ludzi albo przyciągania ich uwagi, żeby móc sprzedać im „lepszy” produkt lub sposób bycia. Z perspektywy globalnej to właśnie tutaj sprzedajemy przedmioty uznawane za symbole „statusu”, gdzie markowe marki i luksusowe samochody wyznaczają hierarchię światowego rynku.

Jest to także miejsce, w którym ludzie mogą chcieć pokazać innym, że w jakiś sposób osiągnęli wyższy poziom duchowy i edukacyjny.

Kluczem do tej energii jest to, że za każdym razem, gdy sprzedajemy rzeczy, koncepcje lub swoje umiejętności, wydajność i korzystne transakcje są zawsze najwyższym wyrazem tej energii. Chodzi o przekonanie ludzi, że wymieniając coś starego, ich życie stanie się o wiele lepsze, a osoba kupująca produkt odniesie takie same korzyści, jak osoba, która go sprzedaje.

Inne tranzyty – czytaj tutaj.