You are currently viewing Tranzyt 11–16 I 2024
Tranzyt 11–16 I 2024

Tranzyt 11–16 I 2024

  • Post author:
  • Post category:Tranzyty

Tranzyt 11–16 I 2024

Dziś 11.01.2024 r.  Słońce przechodzi do Bramy 61, a Ziemia do Bramy 62, a my przejdziemy do „Wewnętrznej Prawdy” i „Szczegółów”.

Brama 61 jest energią Indywidualną i dlatego jest mutacyjna, więc pod presją aby wiedzieć może pojawić się jasność oraz uniwersalna wiedza i świadomość, którą możesz wnieść w świat. Można mieć obsesję na punkcie szukania odpowiedzi, ale kiedy określisz, co jest poznawalne, czego nie można poznać, a co można poznać, ale nie ma to znaczenia, możesz liczyć na uczucie wewnętrznego spokoju.

Może to być tydzień, w którym bardzo łatwo zatracić się w rozmyślaniach i jeśli kontemplacja jest dla ciebie odpowiednia, to płyń  z nurtem, ale jeśli chcesz się od tego uwolnić, rozwiązaniem może być aktywność  fizyczna, która wymaga twojego skupienia. Aktywność może zapewnić Ci tak potrzebną przerwę, a później możesz być bardziej otwarty i świadomy wszelkich ważnych wglądów, które chcą do Ciebie dotrzeć.

Brama 62 to miejsce, w którym wyrażamy fakty i nadajemy nazwy rzeczom, które widzimy w naszych umysłach. Mówi się, że Brama 62 to miejsce, w którym wszystkie rzeczy otrzymują swoje nazwy. Jest to praktyczna, logiczna energia, która polega na poszukiwaniu prawidłowego wzorca, który przewidzi przyszłość. Ta brama stanowi połowę projektowanego kanału 17/62, co oznacza, że jest to rodzaj energii, który musi być wywołany, aby został otrzymany najlepszy możliwy sposób.

Nietrudno sobie wyobrazić, że bez zaproszenia opinie i fakty z nimi związane mogą zostać zignorowane. Ale kiedy dostajesz zaproszenie i ludzie cię pytają, wtedy może się wydarzyć prawdziwa magia, a to, co kiedyś było tylko słowami i opiniami, może zamanifestować się w czymś realnym i namacalnym na świecie.

Ponieważ wiemy, że Brama 62 jest przeciwieństwem Bramy 61 w Mandali, zawsze będzie istniał jakiś rodzaj integracji energii obu bram. Bramę 61, Wewnętrzną Prawdę, można powiązać z wiedzą okultystyczną; okultystyczny oznacza po prostu ukryty. Brama 61 nawiązuje do tematu Bramy 62, ponieważ eksperymenty i dane zebrane podczas eksperymentów mogą prowadzić do nieoczekiwanych rezultatów. Wyniki można uznać za „błędy”, ale mogą prowadzić do ogromnych rewelacji i odkryć, które mogą mieć ogromny wpływ.

Naturą Logicznej Energii Kolektywnej jest pewien poziom precyzji i poprawności w procesie eksperymentowania. Jeśli nie trafisz w sedno, możesz przestać eksperymentować, ponieważ czujesz, że to, co robisz, nie jest wartościowe. Jednak ta energia ma potencjał do odkrywania okultystycznych i pożytecznych wynalazków, dlatego ważne jest, aby kontynuować eksperymentowanie, ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy możesz dokonać odkrycia zmieniającego świat.

Tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/blog/f/january-11-2024-human-design-energy-gates-61-and-62?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts

Obraz autorstwa jannoon028</a> na Freepik