You are currently viewing Tranzyt 22-27 IV 2024
Tranzyt 22-27 IV 2024

Tranzyt 22-27 IV 2024

Tranzyt 22-27 IV 2024

Dzisiaj 22.04.2024 r.  Słońce wkroczy odpowiednio do Bramy 27, a Ziemia do Bramy 28, przynosząc odpowiednio tematy troski, ryzyka i możliwości. Brama 27 przenosi nas z powrotem do plemienia, którego celem jest ochrona bezbronnych członków, którzy potrzebują opieki i pożywienia. Ludzkość może przetrwać tylko wtedy, gdy będziemy troszczyć się o nasze dzieci z nadzieją, że pewnego dnia one również wniosą swój wkład do plemienia i przekażą swój materiał genetyczny przyszłym pokoleniom.

Jednym z najtrudniejszych zadań związanych z energią Bramy 27 jest znalezienie równowagi pomiędzy umożliwieniem naszym bliskim swobodnego wzrostu i rozkwitu, a  ich ochroną, gdy tego potrzebują. Kiedy równowaga zostanie odnaleziona, energia Bramy 27 może zrobić dokładnie to, do czego jest przeznaczona, troszczyć się o potomstwo, do czasu, kiedy możemy  pozwolić im odejść na swoje, aby cykl życia mógł być kontynuowany.

To energia, która mówi, że kiedy troszczymy się o coś lub o kogoś, to w jakiś sposób to ulepszamy. Jeśli dbamy o roślinę, podlewamy ją, nawozimy i umieszczamy  w nasłonecznionym miejscu, wtedy roślina będzie się dobrze rozwijać. Jeśli nie damy jej żadnej z tych rzeczy, umrze, a jeśli damy za dużo wody, słońca lub nawozu, roślina również nie zakwitnie. Znalezienie „najlepszego miejsca” ma miejsce wtedy, gdy wszystkie potrzeby rośliny są zaspokojone, ale nic nie jest w nadmiarze, i to jest zdrowa ścieżka Bramy 27.

Brama 27 jest jedną z 4 bram tworzących Obwód Obronny. Obwód obronny to niewielki obwód, który choć mały w porównaniu z innymi obwodami na wykresie ciała, jest potężnym wirem energii, który wciąga nas w jego aurę, dzięki czemu możemy stać się częścią plemienia. Ta energia ma wbudowaną aurę wiarygodności, która sprawia, że ludzie czują się komfortowo w naszej obecności.

Brama 28 ogólnie ma złą reputację lub jest uważana przez wielu za trudną do udźwignięcia energię,  ale niekoniecznie tak jest. Nie można zaprzeczyć, że Brama 28 może podejmować ryzyko, czasami nie leżącego w naszym najlepszym interesie. Jednak prawdziwym ryzykiem godnym tej energii jest odkrycie tego, co kochamy, a kiedy to zrobimy, zbliżymy się o krok do odkrycia celu naszego życia i znaczenia bycia żywym, co jest głównym tematem tej energii.

Ponieważ jest to Energia Indywidualna, mamy tu potencjał, który możemy wzmocnić zmagając się z życiowymi wyzwaniami. W większości przypadków w tym, co nazywamy przeszkodami, zazwyczaj  możemy odnaleźć dary. I chociaż uświadomienie sobie tego może zająć nam trochę czasu, to w jakiś sposób może nas to zachęcać do rozwoju. Trudno sobie wyobrazić lepszą historię niż ta, która pokazuje, że gdy wszystko było przeciwko nam, to mimo wszystko udało nam się przeforsować i dostać to czego chcieliśmy.

To brama  „możliwego”, czyli ta, w której zamiast utknąć w błocie i się poddać, można znaleźć sposób na ominięcie przeszkody lub przekroczenie jej, co niektórzy nazywają  uporem. We wszystkich bramach śledziony mamy świadomość i tutaj mamy wiedzieć, z czym się zmagać, jakie wyzwania podejmować a co odpuścić, ponieważ nie jest  warte naszej energii.

Ta brama to poszukiwanie sensu, a lustrzanym odbiciem jest Brama 55, poszukiwanie swojego ducha, tematy, które mogą przynieść wielkie nagrody, jeśli jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie i poddać się koncepcji, że Wszechświat wskaże nam drogę, jeśli jesteśmy otwarci na to, żeby to zobaczyć. A jeśli połączymy to z Bramą 27, opozycją, przez którą przechodzi Słońce, zobaczymy, że odnajdywanie sensu życia zaczyna się od troski i pielęgnowania, najpierw siebie, a kiedy nasz zbiornik będzie pełny, będziemy mogli „rozpowszechniać bogactwo”, jeśli tego chcemy.

Tłumaczenie ze strony: https://denisemathew.com/blog/f/april-21-2024-human-design-energy-sun-gate-27earth-gate-28?blogcategory=Daily+Human+Design+Posts

#HumanDesign  #Planety  #Troska #Ochrona #SensŻycia