You are currently viewing Tranzyt 26–31 XII 2023
Tranzyt 26–31 XII 2023

Tranzyt 26–31 XII 2023

  • Post author:
  • Post category:Tranzyty

Tranzyt 26–31 XII 2023

26 grudnia 2023 roku Słońce przechodzi do Bramy 58, a Ziemia do Bramy 52; obie bramy są zbiorową energią logiczną. Brama 58 przynosi nam radość, radość życia oraz mówi, że całe życie zależy od porządku i wzorców, które utrzymują stabilność życia i zbiorowości.

Brama 58 to ciśnienie i silnik (Korzeń), który pobudza logiczną potrzebę eksperymentowania i uzyskiwania właściwych wzorców, aby zapewnić wszystkim bezpieczne środowisko. Miłość w zakresie tej energii mówi o zapewnieniu odpowiedniego wzorca, aby zaspokoić potrzebę stabilności.

Nazywa się to również Bramą Witalności, co oznacza, że jest tu energia do eksperymentowania ze wzorcem i rozpoczęcia procesu, który ostatecznie może w jakiś sposób doprowadzić do mistrzostwa. Zwykle pojawia się tu potrzeba ulepszenia lub pracy na rzecz lepszego życia, a kiedy nasze życie się poprawi, możemy cieszyć się „doskonałością wzoru”.

Może to być także energia do świętowania i cieszenia się życiem, która może być idealna na tę porę roku. Jeśli wiemy, kiedy wystarczy i wszystkie imprezy w końcu dobiegną końca, może to być przyjemna energia.

Brama 58 to połowa kanału 18/58 i jest energią projektowaną, ponieważ nie ma dostępu do gardła i nie jest zmotoryzowana, dlatego czekanie na zaproszenie abyśmy wnieśli nasz wkład i to, co naszym zdaniem można ulepszyć, zwykle działa lepiej.

W tym miejscu możemy także dostrzec potencjał na poprawę sytuacji, nawet jeśli inni tego nie widzą. Kiedy mamy wiszącą Bramę 58, możemy odczuwać potrzebę ulepszenia sytuacji lub presję, aby coś zrobić, ale nie wiemy co, które wzorce mogą poprawić sytuację.

Wgląd lub wyzwanie dla „tego, co jest do poprawy” pochodzi z Bramy 18, która w naturalny sposób zostanie przyciągnięta przez naszą energię i zapewni nam połączenie, którego potrzebujemy, aby uzyskać klarowność i świadomość ze Śledziony, centrum świadomości w TERAZ.

Brama 52 to potężna energia formatu, która zachęca nas do poświęcenia minuty na sprawdzenie, gdzie jesteśmy w naszym życiu. Tutaj możemy podsumować kroki, które już podjęliśmy, aby dotrzeć do miejsca, w którym jesteśmy teraz, i co jeszcze musimy zrobić w przyszłości.

Może to być czas, kiedy dokonamy ponownej kalibracji i zdecydujemy, na czym skupimy się w przyszłości. Możemy to porównać do posiadania wszystkich obrazów na jednej tablicy, a teraz możemy usiąść i ją poskładać, ponieważ możemy pozostać „w bezruchu” wystarczająco długo, aby zobaczyć coś więcej lub szerszą perspektywę.

Energia formatu jest uważana za jedyny sposób, w jaki ludzkość ma możliwość poszerzenia naszej świadomości ponad codziennymi, przyziemnymi częściami życia, na których skupia się energia plemienna.

Formaty, w tym przypadku Brama 52, połowa kanału 9/52, rozpoczynają proces i to dzięki tej energii mamy szansę przekroczyć i pod wieloma względami przeniknąć iluzję Mai, spojrzeć poza każdy dzień na coś bardziej ekspansywnego.

Kluczem do tego  jest bycie otwartym i pozwolenie Wszechświatowi aby wskazał drogę. Ra Uru Hu powiedział, że wgląd w to, na czym powinniśmy się skupić, możemy uzyskać tylko wtedy, gdy jesteśmy „wolni od myśli” (Brama 52). Razem obie te bramy dają energię do odpoczynku, relaksu lub zabawy, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Tłumaczenie: https://denisemathew.com/blog/f/december-23-2023-human-design-energy-gates-58-and-52