You are currently viewing Tranzyt 13 – 18 VI 2024
Tranzyt 13 – 18 VI 2024

Tranzyt 13 – 18 VI 2024

Tranzyt 13 – 18 VI 2024

Dziś  13.06.2024  r. Słońce i Ziemia wkroczyły odpowiednio do Bramy 12, Bramy Ostrożności i Bramy 11, Bramy Pomysłów. Każdy, kto ma wiszącą bramę 22 lub 56, może odczuć ten tranzyt bardziej intensywnie.

Brama 12 to połowa jedynego kanału społecznego w obwodzie Indywidualnym, który dzieli się z innymi swoimi mutacjami lub nowymi pomysłami. Jest to także połowa kanału manifestacji, który łączy Splot Słoneczny bezpośrednio z Centrum Gardła, dzięki czemu może być energią naładowaną emocjonalnie. To jest głos, który mówi: „Wiem, że mogę spróbować, jeśli mam nastrój”.

Podobnie jak w przypadku każdej energii Indywidualnej, możemy tu mieć do czynienia z nastrojem melancholii. Jeżeli będziemy dociekać skąd mamy taki nastrój i będziemy próbować go wytłumaczyć zamiast postrzegać go jako coś naturalnego, coś co minie w naturalny sposób możemy utknąć w tym smutku. Ten czas najlepiej wykorzystać wyrażając naszą kreatywność albo pospacerować na łonie natury, w lesie, parku, nad jeziorem…

Możemy czuć się trochę tak, jakbyśmy chcieli być sami albo musielibyśmy być w odpowiednim nastroju, żeby mieć ochotę na kontakty towarzyskie z ludźmi. To nie jest energia, która lubi być zmuszana do zrobienia czegokolwiek, więc uhonorowanie tego, jak się czujemy, może być najlepszym wyborem, aby poradzić sobie w tym czasie; w ten sposób możemy poczuć się wzmocnieni, honorując to, czego potrzebujemy w danej chwili.

Kiedy jesteśmy w nastroju do utrzymywania kontaktów towarzyskich oznacza to, że mamy  potencjał na to aby wywrzeć znaczący wpływ, jeśli zechcemy podzielić się sobą ze zbiorowością. W przypadku tego tranzytu autentyczność zarówno dla Ciebie, jak i innych osób może nabrać bardziej widocznego charakteru.

Z kolei Brama 11 to brama Energii Kolektywnej i jest w opozycji do Bramy 12, gdzie ich połączona energia mówi, że kontakty socjalne, które mogą stanowić dużą część tej pory roku, działają lepiej, jeśli jesteśmy w nastroju. Jeśli zdecydujemy się wyjść i spotkać towarzysko, może to być czas, w którym chętnie będziemy opowiadać lub słuchać stymulujących historii o swoich doświadczeniach lub słuchać o przygodach lub historiach innych.

Może to być także czas, w którym będziemy używać metafor i historii życiowych, aby wyjaśnić swoje innowacyjne pomysły i koncepcje. Brama 11 to brama Ajny – świadomości gdzie mamy wbudowany motyw niepokoju. Ten niepokój może wiązać się z brakiem nadziei na lepsze jutro. Ale kiedy zyskamy świadomość, którą wbudowała w nią ta brama, może to również oznaczać próbę znalezienia pomysłów, które dadzą nam poczucie nadziei, które sprawi, że poczujemy się lepiej.

Jeśli możemy nauczyć się czegoś od życia, to tego, że wszystko ma swoją porę i czas i że każde doświadczenie, zarówno to, które jest postrzegane jako dobre, jak i złe, daje nam kolejny element uniwersalnej układanki życia.

Wszystkie doświadczenia życiowe mają wartość i znaczenie, nawet jeśli w tej chwili nie możemy tego dostrzec. I tak jak ciemność i rozpacz mają swój dzień, tak samo nadzieja i światło.

Brama 11 to także miejsce, w którym można znaleźć zbiór opowieści o życiu i pomysłach zrodzonych z przeszłości. Ta brama może oznaczać bycie poszukiwaczem światła i poszukiwaniem radości i stymulacji życia. Opowiada o tym, jak świat może stać się lepszym miejscem, jeśli w to uwierzymy, i że wiele odpowiedzi na pytanie, jak to się stanie, można znaleźć w naszych wspomnieniach, pomysłach i przekonaniu, że niezależnie od tego, ile ciemności widzisz w swoim życiu nadal istnieje potencjał, aby z nadzieją patrzeć w przyszłość.

#HumanDesign #HumanDesignPoPolsku #Tranzytyplanet