You are currently viewing Strategia Generatora – co to znaczy W ODPOWIEDZI?
Strategia Generatora

Strategia Generatora – co to znaczy W ODPOWIEDZI?

Strategia Generatora

Strategia Generatora, niezależnie od tego czy jest to Klasyczny Generator bez dostępu do centrum manifestacji czy Manifestujący Generator, jest bardzo prosta: podejmuj decyzje w odpowiedzi na to co przyniosło życie.

Każdy Generator ma wbudowany mechanizm, który działa jak magnes i przyciąga do ich życia wszystko co jest mu potrzebne. A ich zadaniem jest odpowiedzieć: „tak” lub „nie” na to co życie mu przyniosło. Ta odpowiedź wskazuje czy w danym momencie mają do tego energię czy nie.

Niestety, będąc głęboko uwarunkowani, często z obawy, że nic się nie wydarzy wchodzą w buty Manifestora i sami zaczynają inicjować. Nauczeni od małego, że jak chcesz coś osiągnąć to sam to sobie musisz wziąć, Generatorzy wychodzą przed orkiestrę i sami próbują coś zrobić. Zazwyczaj kończy się to u nich frustracją, gdyż nie mając wsparcia ze strony swojej energii życiowej najczęściej napotykają opór i porzucają to co rozpoczęli przy pierwszym niepowodzeniu.

Więc co to oznacza: w odpowiedzi?

To oznacza, że coś na co reagują musi przyjść z zewnątrz a nie z ich umysłu.

Np. kiedy będą zastanawiać się czy mają energię wejść na Rysy to nie otrzymają odpowiedzi z ich centrum energii życiowej ponieważ pytanie przyszło z wewnątrz tj. umysłu.

Ale jeżeli, ktoś im powie: „jedziemy w góry, będziemy wspinać się na Rysy” to to już jest coś co przyszło z zewnątrz i wówczas możemy otrzymać odpowiedź z naszego centrum siły życiowej czy mamy na to energię czy nie koniecznie. Możemy zareagować na zewnętrzną informację. To niekoniecznie musi być zaproszenie na wycieczkę w góry.

Zadawanie sobie pytań, mówienie do siebie w lustrze lub odpowiadanie na pytania, które sobie zapisujemy, nie jest odpowiedzią na coś pochodzącego z zewnątrz. Te skróty nie doprowadzą Generatorów do ich wewnętrznej prawdy.

Ale uwaga!

Czekanie na odpowiedź NIE POLEGA na nierobieniu niczego. Nie chodzi o to, że Generator ma teraz usiąść jak mnich Buddyjski i nic nie robić. No chyba, że siedzi i medytuje bo to już jest robienie czegoś a zwłaszcza jeżeli to kocha i robi to w odpowiedzi. Generator ma być zajęty robieniem tego co kocha.

Foto: Freepik