You are currently viewing Human Design Kalkulator
Human Design Kalkulator

Human Design Kalkulator

Human Design Kalkulator – Instrukcja krok po kroku

Jednym z najczęstszych pytań z jakim się spotykam to: jak policzyć mój Human Design albo gdzie znajdę Human Design kalkulator? Niektórzy pytają też o Human Design Test kojarząc to jako narzędzie do badania osobowości podobne do Enneagram’u, MBTI lub innych powszechnie znanych testów i narzędzi.

Jak policzyć mój Human Design

Otóż w Internecie możemy znaleźć wiele różnych stron i aplikacji, które „liczą nasz Human Design”. Wystarczy wpisać swoje dane urodzeniowe takie jak: miejsce urodzenia, data urodzenia oraz godzina urodzenia. Bardzo istotne jest aby poznać jak najdokładniejszą godzinę, co do minuty ponieważ czasami różnica o 1 minutę może, ale nie musi,  bardzo dużo zmienić w naszych „ustawieniach fabrycznych”. Nie każdy ma świadomość o której godzinie się urodził. Czasami nie ma kogo zapytać a czasami nasza mama nie pamięta tak dokładnie, o której godzinie przyszliśmy na świat.

Skąd mam wiedzieć, o której godzinie się urodziłem?

Mamy wtedy dwie możliwości, z których warto skorzystać. Po pierwsze zawsze możemy zadzwonić do urzędu, w którym byliśmy zarejestrowani kiedy się urodziliśmy. Czasami taką informacje otrzymamy od ręki przez telefon. A czasami trzeba poczekać kilka dni bo urzędnik będzie musiał wydobyć dla nas tę informację z archiwum. Ale co do zasady nie ma z tym większego problemu. Niestety jeżeli urodziliśmy się w ubiegłym stuleciu często informacja zapisana w dokumentach będzie wskazywała jedynie godzinę urodzenia. To trochę mało aby kalkulacja naszego projektu była wiarygodna.

Tutaj znajdziesz więcej informacji jak uzyskać dokument poprzez rządową stronę internetową.

Druga możliwość to skontaktowanie się z Astrologiem Wedyjskim, który pomoże nam ustalić bardzo dokładnie naszą godzinę urodzenia. Więc jeżeli w urzędzie nie dowiemy się dokładnej godziny, o której się urodziliśmy warto skorzystać z tej możliwości.

Tutaj znajdziesz kontakt do astrologa wedyjskiego.

Co w sytuacji kiedy na różnych stronach mam różne wyniki?

Kolejny dylemat może nam się pojawić kiedy wpiszemy nasze dane w aplikację albo na stronie internetowej i okaże się, że mamy sprzeczne wyniki. Osobiście nie zdarzyło mi się to ponieważ korzystam jedynie z wiarygodnych źródeł ale wiele osób zwróciło się do mnie w tej sprawie z pytaniem o co chodzi, który Bodygraf jest tym właściwym?

Po pierwsze do wyliczenia naszego Bodygrafu wykorzystywane są dane dotyczące położenia planet w przestrzeni kosmicznej. Być może są różne metody tych wyliczeń i stąd pojawiają się różnice. Natomiast aby zawsze mieć pewność czy nasz Bodygraf jest poprawny, czy nie, zawsze polecam skorzystać ze źródła. Ja korzystam z MaiaMechanics. Ale jeżeli nie chcemy płacić za oprogramowanie lub dostęp online to możemy skorzystać z bezpłatnego kalkulatora dostępnego na stronie Jovian Archive.

Kalkulator jest w języku angielskim ale jest dość prosty i nawet osoba, która nie zna języka angielskiego może przy użyciu Google Translator przetłumaczyć informacje niezbędne do uzupełnienia kalkulatora.

Instrukcja obsługi czyli jak uzupełnić pola w kalkulatorze?

A tak należy wypełnić Human Design kalkulator dla osoby o takich parametrach urodzeniowych:

Anna

Ur. 28.11.2005 r. g. 21:16

Miejsce: Polska, Sopot

NAME – tutaj wpisujemy swoje imię i/lub nazwisko – Anna

DAY – dzień urodzenia:  28

MONTH – miesiąc urodzenia:  11

YEAR – rok urodzenia: 2005

HOUR – godzina urodzenia – i tu uwaga ważne aby wpisać godzinę w cyklu 24 godzinnym:  21

MINUTE – wpisujemy minutę urodzenia: 16

COUNTRTY – kraj urodzenia – wybieramy z listy rozwijanej: POLAND

CITY – miejscowość urodzenia – wybieramy z listy rozwijanej:  SOPOT (Pomerania)

I klikamy przycisk: CALCULATE

Uwaga: Human Design kalkulator jest za darmo. Zawsze był. Ważne też, że na podstawie wpisywanych danych do tego kalkulatora wyliczane są pewne statystyki, dzięki którym wiemy na przykład ilu mamy na świecie Generatorów czy innych typów.

Co pokazuje nasz Bodygraf?

Po wygenerowaniu Bodygrafu otrzymujemy zestaw informacji. Tak to wygląda dla naszej przykładowej pani Anny:

TYPE:                              Typ – Manifestujący Generator

STRATEGY:                    Strategia – Odpowiadać

NOT-SELF THEME:        Temat Nie-Ja – Frustracja

INNER AUTHORITY:       Autorytet Wewnętrzny – Emocjonalny – Splot Słoneczny

PROFILE:                         Profil – 2/4

DEFINITION:                    Definicja – podzielona definicja

INCARNATION CROSS:   Prawy Krzyż Inkarnacji – prawy krzyż planowania

BIRTH DATE (LOCAL):     Data urodzenia (lokalna) – 28 Listopad 2005, 21:16 (UTC+1)

BIRTH PLACE:                  Miejsce urodzenia – Sopot (Pomorze), Polska

NAME:                              Anna

Te dane możemy pobrać klikając przycisk: DOWNLOAD

Możemy też skorygować nasze dane jeżeli coś źle wpisaliśmy klikając przycisk: EDIT BIRTH DATA

Jak to czytać?

Udało się. Masz swój własny Bodygraf. Swoją mapę skarbów, która pozwoli ci dowiedzieć się kim się urodziłeś. Ale z pewnością to co widzisz nie wiele ci mówi o tobie. Nie za bardzo wiesz jak to teraz odczytać. Wygląda ciekawie ale bez gruntownej wiedzy trudno będzie zrozumieć o co chodzi. Potrzebujesz wiedzy. Albo kogoś kto pomoże odczytać te hieroglify😉

Na początek możesz poczytać w Internecie dostępne informacje. Trzeba jednak uważać czy to o czym czytamy jest oryginalnym przekazem czy treść “ewoluowała” w czyimś umyśle. Niestety w sieci tak jak w wielu innych obszarach jest mnóstwo informacji czasami bardzo mylących, nieprawdziwych i sprzecznych. Możesz zajrzeć do zakładki Human Design lub Artykuły. Znajdziesz tam garść informacji na temat Human Design.

A kiedy zdecydujesz się wybrać kogoś do pomocy w odczytaniu swojego Bodygrafu możesz poszukać na stronie Międzynarodowej Szkoły Human Design [IHDS]: https://ihdschool.com/professionals – tutaj masz pewność, że te osoby poza ogromną pasją są gruntownie wykształcone w kierunku Human Design. Poświęciły czas i energię aby przejść przez kilkuletnie szkolenie aby służyć ci jak najlepiej. Wybierając kraj Poland możesz skorzystać z odczytu po polsku.

Kiedy Human Design skradnie twoje serce możesz też postawić swój pierwszy krok na kursie podstawowym Living Your Design, który nie tylko uporządkuje ci wiedzę na temat własnych “ustawień fabrycznych” ale pozwoli spojrzeć na twoich bliskich i zobaczyć jak oni zostali skonstruowani. Termin najbliższego kursu znajdziesz w zakładce Wydarzenia.

Możesz też dołączyć do grupy fascynatów Human Design na Facebook’u