CO TO JEST HUMAN DESIGN

Human Design po polsku

Nigdy nie spodziewałam się, że dotrę do wiedzy, która odpowie mi na pytanie:

kim jesteśmy, po co tu jesteśmy i ogólnie o co chodzi…

Human Design to system samopoznania. Samopoznania na niespotykaną dotąd skalę. Żaden test osobowości nie jest w stanie dorównać szczegółowością naszej własnej indywidualnej mapie. Ta mapa nazywana jest w Human Design Bodygrafem. Kiedy ktoś odczyta twoją mapę zrozumiesz, że to instrukcja obsługi ciebie, którą zapomnieli dać twoim rodzicom przy wypisie ze szpitala kiedy się urodziłeś.

Ta wiedza nie jest ukrywana ale też nie jest szczególnie powszechna więc skoro tu dotarłeś….zapnij pasy😊

Human Design to wiedza, która umożliwia nam poznanie siebie, naszej indywidualnej instrukcji obsługi.

Pozwala nam zrozumieć  jaka jest nasza „mechanika” funkcjonowania w świecie w relacji z samym sobą, naszymi bliskimi a także zupełnie obcymi osobami.

Bardzo logiczna wiedza, która daje wyjątkową okazję, aby zobaczyć i rozpoznać prawdziwego siebie bez wszelkich nabytych w trakcie życia uwarunkowań.

Zdumiewająco precyzyjnie opisuje nasze cechy i możliwości.

Możemy dostrzec nasze potencjały i nasze cienie.

Pokazuje naszą unikalność. Czym konkretnie różnimy się od innych. Co jest nami a co nami nie jest.

Co daje Human Design

Poznanie własnej konstrukcji, własnego projektu, tego kim jesteśmy naprawdę, tak w głębi siebie wpływa na wiele obszarów. Odważę się powiedzieć, że dosłownie zmienia wszystko.

Pobierz swoją mapę

Relacje

Zrozumiesz dlaczego przyciągasz takich ludzi oraz jak znajomość instrukcji działania innych wpływa na wasze relacje. Dlaczego z niektórymi czujesz się wyśmienicie a z innymi nie jest ci po drodze.

zdrowie

Nasze zdrowie zależy m.in. od tego ile oporu napotykamy w naszym życiu. Znajomość własnego typu i sposobu podejmowania decyzji uchroni cię od wchodzenia w nieswoje drzwi i pomoże zminimalizować ten opór w twoim życiu

Poczucie własnej wartości

To jest element zapisany w naszej instrukcji. Kiedy zrozumiesz jak funkcjonujesz na poziomie poczucia własnej wartości będziesz mógł coś z tym zrobić. Ty sam bez pomocy nikogo innego.

praca

Poznanie swoich talentów i naturalnych możliwości pozwoli Ci znaleźć dla ciebie miejsce tam gdzie praca da ci satysfakcję, sukces, spokój a może nawet zaskoczenie.

emocje

Jeżeli jesteś uważany za chwiejnego emocjonalnie, osobę, która od lat próbuje zapanować nad „swoimi” emocjami… to być może zrozumienie jak funkcjonujemy w tym obszarze życia da ci ogromne wytchnienie.

lęki

Lękasz się o przyszłość a może obawiasz się, że wydarzenie z przeszłości się powtórzy? A może boisz się, że popełnisz błąd? …. To też można wyczytać w twoim Bodygrafie. Kiedy dowiesz się z czego to wynika inaczej spojrzysz na to wszystko.

stres

Masz wrażenie, że eksplodujesz? Czy wiesz, że sposób radzenia sobie z napięciem i  stresem w  życiu też jest tu zapisany?

pewność siebie

Czy starasz się udowodnić wszystkim, że wiesz co mówisz? Że jesteś pewien swoich racji a gdzieś w głębi ciebie lękasz się, że zaraz odkryją twoją niekompetencję i wszystko wyjdzie na jaw? To dlatego starasz się przekonać innych do swoich poglądów?

kierunek w życiu

Kiedy ktoś cię pyta co chcesz robić, odpowiadasz: nie wiem. Gdzie chcesz jechać: Nie wiem. Czy to jest dla ciebie najlepsze miejsce:  hmm, tak gdzieś indziej trawa wydaje się bardziej zielona…

Więcej o Human Design

Poznaj mnie

20231030-EdytaS-sesjawizerunkowa-310-small

Kim jestem: Jestem zwykłą
/niezwykłą kobietą

Jestem jak miliony innych kobiet, nie ma we mnie nic nadzwyczajnego a jednocześnie czuję się potrzebna i wyjątkowa zarazem… nie ma takiej drugiej jak ja

Moja Super Moc:
Czytam ludzi i pomagam im odnaleźć się w życiu

Jestem certyfikowaną konsultantką Human Design. Sięgam do wiedzy ze źródła aby jak najlepiej wspierać tych, którzy dopiero zaczynają swoją podróż do wnętrza siebie

Jak dbam o siebie

Dzień, w którym zamieniłam ”normalną” pracę, której nie kochałam na taką, która daje mi – Generatorce satysfakcję, był najbardziej uwalniającym dniem w życiu i najwyższym wyrazem troski o siebie


Aż mnie to nawet zaskoczyło…. Tego dnia wypuściłam powietrze z brzucha….uff, nareszcie…. W końcu mogę robić coś sensownego

Moja Filozofia

„Umysł, raz rozciągnięty przez nową ideę, nigdy nie powraca do dawnych rozmiarów…”

W czym Ci pomogę

Konsultacje

Jeżeli potrzebujesz odczytać swoją mapę chętnie ci w tym pomogę. Opowiem ci co masz zapisane w swojej instrukcji, co jest tobą a co nie. Gdzie są twoje potencjały i talenty a gdzie jesteś podatny na warunkowanie z zewnątrz. Nie raz usłyszę od ciebie: „ach, to dlatego..” dostaniesz ode mnie informacje jaka jest twoja strategia i jak podejmować decyzje aby były najlepsze dla ciebie … ale to ty podejmujesz decyzje i kierujesz swoim, życiem więc nie dam ci rad co masz teraz zrobić, nie jestem ani guru ani uzdrowicielem. I nawet wcale bym nie chciała. Dam ci klucze do ciebie ale drzwi musisz otworzyć sam/a. To twoje życie.

20231030-EdytaS-sesjawizerunkowa-201 kopia
Konsultant Human Design

Warsztaty

Być może temat Human Design zainteresuje cię na tyle, że zechcesz poznać go bardziej. Może będziesz chciał poznać ustawienia twoich bliskich i nauczyć się jak z nimi poprawnie funkcjonować aby żyło wam się lepiej. Najlepszym krokiem zaraz po odczycie twojego Bodygrafu są warsztaty Living Your Design. Pozwoli ci to poszerzyć twoje zrozumienie tych innych osób w twoim życiu. A może okaże się, że to będzie pierwszy krok na twojej ścieżce do zastania profesjonalnym konsultantem Human Design?

Skontaktuj się ze mną