You are currently viewing Kurs Human Design – Living Your Design

Kurs Human Design – Living Your Design

Kurs Human Design – start już 5 września 2023 r.

Serdecznie zapraszam na najbliższy kurs Living Your Design rozpoczynjący się 5 września 2023 r. Ten kurs to transformacyjny program Międzynarodowej Szkoły Human Design prowadzony przez certyfikowaną konsultantkę Human Design Edytę Stolfa.

Kurs Living Your Design jest dedykowany dla osób, które są gotowe zagłębić się w swój osobisty eksperyment Human Design i zrozumieć proces „odwarunkowania komórkowego” jak również dla tych osób, które chciałyby w przyszłości wejść na ścieżkę profesjonalną i uzyskać certyfikat profesjonalisty Human Design wydawany przez International Human Design School

Kurs obejmuje przede wszystkim:

  • wprowadzenie, podstawowe koncepcje  i nazewnictwo stosowane w Human Design
  • omówienie elementów Bodygrafu
  • bardzo szczegółowe omówienie dziewięciu centrów energetycznych
  • wszystkie rodzaje Autorytetów
  • podstawowe funkcje biologiczne każdego z 9 Centrów
  • omówienie typów Definicji
  • mechanikę i strategię czterech Typów Aury (Generatorzy, Projektorzy, Manifestorzy i Reflektorzy)
  • Prawidłowe nawyki spania wg Typów

Ten program jest początkiem głębszego przyjrzenia się temu, jak działasz oraz jakie są twoje interakcje ze światem poprzez elementy swojego własnego projektu.

Gdy zagłębisz się w jego zrozumienie, rzuci on światło na wszystkie twoje relacje, przeszłe i obecne decyzje oraz na to, jak iść naprzód w życiu z większą swobodą i mniejszym oporem, gdy zaczniesz rozpoznawać swoją autentyczną naturę.

Zrozumienie swojej osobistej mechaniki jest początkiem tworzenia transformacji z poziomu komórkowego. Rezultaty są głębokie i trwałe. Nie ma znaczenia, jak daleko jesteś na swojej ścieżce. Zrozumienie swojej osobistej mechaniki jest niezbędną wiedzą do przebudzenia jako Ty sam.

Po tym kursie będziesz miał również niezbędne narzędzia aby na podstawowym poziomie zrozumieć projekt i mechanikę działania swoich bliskich i znajomych.

Udział w tym kursie jest respektowany przez Międzynarodową Szkołę Human Design i pozwala  przejść do dalszych bardziej zaawansowanych kursów Human Design prowadzonych przez IHDS.

Jest to kurs online prowadzony przez Zoom obejmujący 8 spotkań po 2 h. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki. Start o godz. 18:30. Wszystkie zajęcia są nagrywane dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć osobiście  w każdych zajęciach. Każdy uczestnik otrzymuje dostęp do nagrania bezpośrednio po zajęciach. Zajęcia mają charakter warsztatowy. Pracujemy na Bodygrafach uczestników.

Inwestycja 1.500 PLN

Po rejestracji i opłaceniu kursu otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do zajęć na platformie Zoom.

Zapraszam serdecznie