Konsultacje

Rozpocznij swoją transformacyjną podróż od odczytu i analizy swojego projektu.

Na początku swojej drogi indywidualna konsultacja  jest w zupełności wystarczająca aby poznać podstawowe zasady swojego funkcjonowania w świecie, trochę się z nimi oswoić i zintegrować zanim sięgniesz do głębszych pokładów wiedzy.  

Jak mówi Platon „Początek jest najważniejszą częścią pracy”. Potrzebujesz aby ktoś prosto i obrazowo wyjaśnił Ci podstawowe elementy i mechanikę funkcjonowania w świecie.

Chętnie pomogę Ci ruszyć ze świateł.

Human Design Konsultacje

W trakcie godzinnej konsultacji poznasz swoją prawdziwą naturę oraz twoje osobiste ustawienia początkowe. Wyjaśnię Ci następujące elementy twojej konstrukcji:

  • Jaki masz typ i rodzaj aury czyli kogo grasz w sztuce życie 
  • Jaka jest strategia działania odpowiednia do twojego typu 
  • Jak masz podejmować właściwe dla CIEBIE decyzje
  • Po czym poznasz, że jesteś na właściwej drodze
  • Jakie są twoje naturalne talenty 
  • Odnajdziemy twoje potencjalne cieniemiejsca  warunkowania
  • Mechanizm w jaki  sposób wchodzisz w interakcje ze światem i co to dla ciebie oznacza
  • Jaką masz osobowość czyli w jaki sposób grasz swoją rolę w świecie
Koszt konsultacji 600 PLN

Skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy lub email dostępne w zakładce Kontakt aby sprawdzić moją dostępność. 

Spotkamy się w aplikacji Zoom dlatego będziesz potrzebować urządzenia z funkcjami audio/wideo. 

Po opłaceniu i ustaleniu terminu konsultacji otrzymasz link do mojego pokoju konferencyjnego. W trakcie konsultacji będziesz widział na ekranie swój graf a ja omówię poszczególne jego elementy. Po skończonej konsultacji otrzymasz ode mnie swój graf wraz z nagraniem ze spotkania.

Klienci o mnie

Analiza Human Design przeprowadzona przez Edytę zmieniła moje postrzeganie na temat wielu aspektów życia, które do tej pory były ogromnym wyzwaniem. Pragnę zaznaczyć, że znałam ten system już od lat, ale nigdy nie potrafiłam się w niego zagłębić oraz dotrzeć do klarownych informacji, które tłumaczą jak używać tej wiedzy w codziennym życiu. To się zmieniło gdy poznałam Edytę, według mnie mistrzyni Human Design. To w jaki sposób o tym opowiada, jak potrafi zagłębić się w każdy podpunkt, jak zrozumiale tłumaczy i na przykładach przedstawia całą analizę, niesamowite. Jej interpretacja, pomogła mi nie tylko zrozumieć wykres ale dostać spersonalizowane wskazówki odnośnie wyzwań jakie do tej pory miałam w swoim życiu i okazało się, że wyzwania są darami, i że gdy zrozumiemy siebie lepiej, co naprawdę ułatwia taka analiza, dostajesz od Edyty swoją instrukcję obsługi, co jest genialnym narzędziem do samorozwoju i po prostu życia z mniejszym natężeniem stresu, gdyż czasami walczymy o rzeczy, które zupełnie nie są dla nas Po tej bardzo szerokiej analizie, gdyż Edyta , nie omija żadnego szczegółu, przeprowadza przez ten system od początku do końca i tłumaczy każdy aspekt z dokładnością, poczułam dużą lekkość w codziennym życiu, gdyż po zrozumieniu swoich mechanizmów, zaczęłam omijać niepotrzebne konflikty. Nie parłam w strony, które nie są dla mnie, aż sama się zastanawiałam, dlaczego tak długo musiałam na to czekać!. Jako kobieta i mama jestem pewna , ze im wcześniej posiadamy klucz do swojej osobowości, czy to dla nas czy dla naszych dzieci lub partnerów, tym szybciej życie staje się dużo łatwiejsze i zrozumiałe. Dziękuje Ci Edyta za to wspaniale doświadczenie i życzę powodzenia, bo Twój talent połączony z olbrzymią wiedzą nie może się marnować! I z pewnością stwierdzam, że jesteś jedną z najlepszych konsultantek Human Design w Polsce.

Kamila

Z Human Design pierwszy raz spotkałam się w tym roku dzięki Edycie. Po pierwsze, to jaka jest Edyta i w jaki sposób, z pasją, opowiadała i powoli przekazywała wiedzę na temat HD sprawiło ze cały temat stał się na tyle bliski ze zdecydowałam się na analizę właśnie u Edyty. Było to cudowne kilka godzin odkrywania siebie i szczerej rozmowy. A później kolejnych autoanalizy. Ponowne poznanie siebie, a po tylu latach to całkiem ciekawe odkrycie 🙂

Asia

cropped-Logo-przyciete-w-kolko.png

e-mail: kontakt@humandesignguide.pl
tel: +48 601 668 271

Copyright 2022 Edyta Stolfa KonsultantHumanDesign.pl